PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
mario 0 | 0
Prijateljska utakmnica odigrana je u Hali sportova u Inđiji između Kluba Malog Fudbala Indians 2013 iz Inđije i Kluba Malog Fudbala Gradec Grocka iz  Beograda koji igraju Drugu Saveznu ligu Beograda .Gosti iz Beograda ne tako bolji ali sa više iskustva i sa dosta izmena pobedili su 0-3. Za KMF.INDIANS 2013 nastupali su :Miličić,Antonić,Pavlović,Dzakula,Mišić,Bešić.Ovo je bila još jedna od odigranih prijateljskih utakmnica koje je odigrao Klub Malog Fudbala Indians 2013.Uplanu je da se odigra još nekoliko prijateljskih utakmnica sa sledecim rivalima članom druge savezne lige KMF.VIKING- RUMA i komšijama Super ligašem KMF.NOVA PAZOVA, kako bi se ekipa što bolje pripremila za nastupajuću sezonu.Na utakmnici sa KMF.GRADECvidjeno je i nekoliko pojačanja Antonić Borislav sa ogromnim iskustvom igrao u drugoligašu KMF.VIKING-RUMA a prošle sezone branio je boje KMF.SREMSKI VITEZOVI član trece lige vojvodine, i Nemanja Dzakula bivši igrač FK.INĐIJE.U klubu se nadaju da će uz ova i druga pojačanja igrati zapaženu ulogu u trećoj ligi vojvodine.
Mare 4 | 0
Auuu ala si smorio ti iz Panceva,toliko ti je dosadno da pises stalno sa razlicitim imenima,nemas druga posla nego da se macujes samo protiv sebe i u vezi Backe Palanke,izgleda da vam je krivo sto niste usli pre njih pa to ti je.
Paulinho 0 | 1
Može li neko od Loznicana da mi kaže ko je u ovoj sezoni pojačao napad Loznice jer vidim da su mnogo efikasniji nego u protekloj sezoni? Takodje, da li je tačno da je Zeka Savić došao u Loznicu s obzirom da je igrao u Loznici još kada su igrali Prvu B ligu? I na kraju, kako je Loznica rešila pitanje finansiranja jer je grad privredno mrtav?
Pancevacki patriota 2 | 6
Nece se Palancani ni javiti, oni se jave samo kad pobede a cim je lose nema ih nigde To su takvi navijaci. Marjan Rnic jeste presao u Dinamo i to mi je drago pre svega jer cemo finansijski stati na noge resiti se dugovanja i napasti prvu ligu Srbije. Nije mi drago sto je to bivsi njihov covek ali oprostice mu navijaci Dinama mi nismo zlopamtila, prihvatamo izvinjenja. Dobrodosao ali mi hocemo rezultate ovo je veliki klub gos'n Marjane.
Pancevo je Dinamo 1 | 6
Palancani cute jedini od njih informaciju izvuci to je kao izvuci pare od Pirocanca.
Zaka 0 | 0
Sta se desilo u tresnjevici,vidim prekid utakmice
Pancevo je Dinamo 1 | 4
Jel moze neko od Palancana da potvrdi da li je Rnic zaista presao iz Backe u Dinamo????
Sombor.sport.net 0 | 2
FK Backa Pacir preokretom do nova tri boda. U utakmici 7 kola VOJVODJANSKE LIGE GRUPA BACKA ,ekipa Backe preokretom dosla do nova tri boda protiv ekipe SRBOBRANA koja je na poluvremenu vodila 0:1,te krajnji rezultat 2:1. Veliko slavlje domace publike.Veliko iznenadjenje u ovom kolu jeste da golman DJURDJEVIC nije stajao medju stativama gola domacih.Igrac utakmice je svakako bio igrac domacih Ceran koji je i bio upisan u listu strelaca kod izjednacujuceg gola ,a pobedonosni gol je postigao Damjanovic. Na utakmici prisustvovalo oko 200 ljubitelja fudbala.
Colina Arandjelovac 4 | 0
Zona DUNAV - Basarac-Mihajlovac 1934 4:2(2:0) Borbenija ekipa domaćina se bolje snašla na raskvašenom terenu od kvalitetnije ekipe gostiju i sasvim zasluženo izvojevala pobedu.
pelikano 7 | 3
Orasac:28.09.2014.god. FK Prvi srpski ustanak-OFK Arandjelovac 2-1 (0-1).Fudbaleri Arandjelovca doziveli su svoj prvi poraz u novoj sezoni iako po prikazanoj igri u prvom poluvremenu to nije niko ocekivao.Rano su dosli do vodjstva golom Turkovica a odmah zatim imali priliku da uvecaju vodjstvo posle opravdano dosudjenog penala ali danas indisponirani Gavrilovic nije uspeo da realizaje kazneni udarac.Veoma slaba bila je odbrana domacina u prvom delu i prosto je neshvatljivo kakve prilike su propustali Gavrilovic,Turkovic i Jestratijevic.U drugom poluvremenu domacin je krenuo na sve ili nista i uspeo da preokrene rezultat u svoju korist uz obilatu pomoc glavnog sudije.Prvo je dosudio sumnjiv penal za domacina a pet minuta do kraja ocigledan penal za goste nad Turkovicem nije video.Strelac za domacina iz penala bio je danas odlicni Lazovic a poreokret je doneo Marko Minic posle katastrofalne procene golmana Mastilovica.Porazu OFK Arandjelovac najvise su doprineli takozvani veliki trener Zoran Djurdjevic koji nije na teren poslao najjaci sastav,postavio igru sa tri stopera sa kojima se igrac domacina Lazovic sam poigravao.Taj isti trener nije ucestvovao u igri vec je kao mumija sedeo i pratio sta se desava.Drugo ekipa je pala u drugom poluvremenu a izmene nisu donele nista bolju igru sem donekle Vujanovic.Prvi put fudbaleri OFK Arandjelovac nisu imali pomoc sudija kao sto je to bio slucaj u Raci i Satornji.Na upravi kluba je da pod hitno smeni trenera Djurdjevica coveka koji je u klubu radi sopstvenog interesa i koji polako gubi svaku kontrolu nad igracima.