Moguca pojacanja u kosarkaskom klubu metalac su ratko varda i slobodan dundjerski
Analiticar 0 | 2
@D.Srem Postoje ljudi koji ne bi uneli 20 000 evra ali bi napravili 200 000 evra. Da dobro si cuo, jer bi od anonimnih igraca napravili odlicne transfere, samo malo pameti treba a ima par ljudi vrlo sposobnih u Pecincima, gospoda koji treba da udju u klub
skipi 2 | 2
Danas je u kraljevu odigrana trening utakmica izmedju sloge i novog pazara,gde je pazar nastupio u kombinovanom sastavu, a sloga bez lazara vulica koji zbog velike temperature koju je imao jos tokom prosle nedelje oseca velike probleme i ne oseca se jos uvek dobro. Ekipa sloge ponovo nije prikazala neku posebnu igru,sto je mnogo zabrinulo sefa strucnog staba.krajnji rezultat 1-1 je totalno bio van bilo kakve vaznosti, a slogi mnogo mnogo srece u daljem takmicenju ce posebno trebati,,,,
D.Srem 4 | 2
@Analitičar, svako ko donese 20.000 eura po polu sezoni- dobro došao je u upravu! Izvoli ti prvi, ako želiš vrata su ti širom otvorena! Srdačan pozdrav
Djordjevic 0 | 0
Pioniri Trstenika su posle dugog i teskog puta uspeli da nadvladaju borbenu ekipu iz Bora. Trstenicani su poveli u 22 minutu posle pogotka Marka Mladenovica. Ipak ekipa iz Bora nije ni jednog trenutka razmisljala da se preda oni su napadali i borili se do kraja utakmice. Zatim u 70 minutu igrac Trstenika Nikola Veljovic dobija crveni karton i od tada Trstenik ima igraca manje. Ipak decaci iz Trstenika su izdrzali i sacuvali rezultat od 1:0 do kraja. Ekipa Bora je imala dosta sansi ali ipak ih nisu iskoristili. Trstenik sledecu igra kod kuce protiv Radnickog iz Nisa, dok decaci iz Bora putuju u Jagodinu. Kao i njihovi stariji drugari petlici Trstenika su se borili lavovski ali ipak ne dovljno za pobedu ekipa iz Bora im je dala 3 brza gola i tako osigurala boda kod kuce. Ipak omaleni Trstenicani su smanjili vodjstvo Bora na 3:1 stelac za Trstenicane je bio Veljko Vukcevic.
Analiticar 4 | 8
Katastrofalan start Donjeg Srema je za analizu. Zasto je otisao Mijic, nije dosao Rnic a otisao u slabiji klub. Sta je sa Krunicem i da li je otisao ili ne u Veronu? Ocajne igre, cudni sastavi a nikada vise para i bolji uslovi. Umesto 7 sigurnih bodova samo 3? I ta tri protiv ocajnog Vozdovca? Postoje svi uslovi ali tim nije donbro skockan? Treba pojacati upravu ljudima iz Pecinaca, treba dovesti jos ljudi, nove ideje
pirlo 3 | 0
Slazem se u potpunosti sa tobom pelikano povodom dovodjenja obezbedjenja na mec OKRUZNE lige izmedju ofk-a i darosave...Ne vidim razlog za takve gluposti...???
Predator 0 | 1
HAJDUK VELJKO - RADAN 0:2 Strelci: 0:1 Mitrović u 35., 0:2 Milan Stanković u 84. minutu - Negotin, gledalaca: 400, sudija: Stojadin Denkić (Aleksinac). HAJDUK VELJKO: Stefanović, Davidović, Miljković, Lazić, Milosavljević, Nedeljković (Stamenković), Puljecović, Milošević (Vujadinović), Živković (Čakarević), Matić. RADAN: Mirdžić, Milan Stanković, Milan Marković, D. Stanković, Jović, Miloše Marković, Momčilović (Mitić), Petrović (Kostić), Mitrović (Krivošija), Miloš Stanković, Stamenkovič. Sigurna pobeda Lebančana u Negotinu. Bolju igru tokom svih 90 minuta fudbaleri Radana krunisali su sa 2 gola u mreži podmladjenog sastava Hajduk Veljka i istakli kandidaturu za plasman u viši rang. Posle neuspelih pokušaja Milana Stankovića i Milana Marković, goste je u vodjstvo doveo iskusni Nenad Mitrović. U završnici susreta Mitrović se našao u ulozi asistenta, a pobedu je golom potvrdio Miloš Stanković.
Monopol 2 | 0
*fudbal izumire , na vasem mestu nebi pricao gluposti , u klupcima nije bilo vracanje bodova , a vas niko ne tera da idete na stadion i gledate fudbal , ovo je 4 liga srbije , nemozete ocekivati bog zna kakav fudbal , gde pola igraca i ne trenira ,vi da ste pratili Stobex u priprewmnom periodu videli biste da tu nema neke igre , i nebiste ocekivali bog zna sta.
sibirac 14 | 1
Morava(VP)- Zeleznicar(Po) 1(1):(0)0 Derbi drugog kola zone dunav.Cvrsta i jaka utakmica,gosti su usli u mec kao favoriti i jedni od glavnih pretedenata za prvo mesto,medjutim ekupa iz Plane se nije mnogo obazirala na to i od samog starta je pokazala da se gosti nece naigrati fudbala.Morava je imala vise od igre i sredinom drugog poluvremena nakon jednog slobodnog udarca golman gostiju je vemo lose reagovao,lopta ga je preskocila i Morava je povela.Posle toga domacin se nije povukao,vec je nastavio da stvara sanse.U drugom poluvremenu Morava je svesno prepustila posed lopte ekipi iz Pozerevca,koja je pokusavala dugim loptama i kroz sredinu,ali bezuspesno,zadnja linija je sve to otklanjala bez vecih problema.Domacini su stvorili dve,tre kolosalne sanse iz kontra napada,kada su napadaci isli jedan na jedan sa golmanom,ali vemo lose sutirali.Sve u svemu borbena utakmica sa dosta trcanja i prvao je uzivanje bilo gledati mladu i inspirisanu ekipu iz Velike Plane.