8 Bresje Superior 28 10 8 10 38 47 -9 38
10 Budućnost (-1) 28 10 5 13 32 41 -9 34

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
gaga 0 | 1
Zbunili ste CikaGagu,mislio sam sa gledam tajCerovac,ali vidim da je odigrano i da je Cerovac uzeo bod kao sto sam i najavljivao,tako da ce cikaGaga ipak da gleda ove seoske kriminalce i lopove sela Belosevac koji su namestili danasnju utakmicu saValjevom,to prica ceo grad...pa...da vidimo sa li je tako...
Kolasinac 0 | 0
Mokra Gora - Partizan Cerovac se igra danas u 17:00 ispravite rezultat!
Jaki 0 | 0
Fudbalska utakmica Cerovac-MokraGgora jos nije odigrana. Igra se danas u 17.00 sati.
Colina Arandjelovac 5 | 0
SRPSKA LIGA ZAPAD - ŠUMADIJA : KARAĐORĐE 1:1(0:0) Prvo poluvreme tužno,da tužnije ne može biti,bez šuta u okvir gola.Jedinu priliku propustili gosti kada sa 2 metra ne uspevaju da loptu uguraju u gol.U drugom poluvremenu Šumadija kreće na sve ili ništa,postiže pogodak za vođstvo i ima još 2 stopostotne šanse,dok se gosti iz Topole brane.Za izjednačujući pogodak je kriva kompletna odbrana Šumadije,kada lopta ubačena iz auta preleće sve igrače i na drugoj stativi na 3 metra udaljenosti od vrata stoji sam kao duh igrač Karađorđa.Do kraja utakmice Aranđelovčani imaju terensku inicijativu,a u 89 minutu rezervni igrač Pavlović,glavom prebacuje prazan gol i tako odlazi i poslednja nada za osvajanjem 3 boda.Glavu gore,oba tima zaslužuju opstanak na Zapadu.
stiks 0 | 0
Koliko klubova ispada iz Sr.lige zapad?
Goran 1 | 5
Karadjordje iz Topole zasluzeno nosi bod iz Arandjelovca sa komsijskog derbija protiv Sumadije.
Pačir1963 0 | 0
Zaslužena pobeda ŽAK-a nad Pačirom kada se odlučivalo o još jednom kandidatom za ispadanje,mada po čistim šansama u prvom i drugom poluvremenu nebi bilo nezasluženo da je i Bačka odnela 3 ili jedan bod uz jako slabo suđenje nadobudnog sudije iz Subotice GLIGORA koji je sigurno sudija koji nije kvalitet već kvantitet našeg suđenja(prijatno ali sve bog vidi i kada se najmanje nadaš).TSC može da slavi prvo mesto osim ako se nešto izdešava kao sa Preporodom u prošlom kolu(igrali sa dva žuta kartona i pobedili 6:3 a onda možda slučajno a možda ???)Hvala Preporod!,a taman sam Vas pohvalio u prošlom javljanju.Nema veze verovatno je i nama mesto za rang niže jer ovi namešteni rezultati u prethodna tri-četiri kola pokazuje tko ima novaca i tko ima više interesa da ostane u VFL-Bačka.I pošteno je da onaj ko ima novaca za normalno funkcionisanje ostane u ligi ali i da forsira mlađe kategorije što nije slučaj ne samo u našoj okolini da ne kažem našoj ligi već i u ostalom delu naše fudbalske zemlje.
milan0230 0 | 1
Kakva bruka i kradja u Novim Kozarcima,u derbiju sa Kozarom igrac utakmice glavni sudija.Daje golove,svira penale,ponistava golove dobija batine,svira ofsajde i kad pomocni nedigne zastavicu.I NA KRAJU PITANJE u cemu je smisao svega toga
laza.svilajnac 1 | 0
Српска лига "Исток"; Тачан резултат утакмице "Раднички" (Свилајнац) - ОФК "Синђелић" (Ниш) је 3 : 1. Молим администратора да исти исправи.
Nicolas_Lodeiro 0 | 0
Šta bi gago danas sa tvojom moćnom Šumadijom, a? Da nije Loznica možda namestila? Devetnaest meseci bez primljenog gola kod kuće, Loznica šampion!