XS
SM
MD
LG


21.10.2018 16:00 Dinamo : OFK Bačka
20.10.2018 19:00 Proleter : Mačva
20.10.2018 19:00 Crvena zvezda : Rad
20.10.2018 19:00 Radnički (N) : Zemun
20.10.2018 16:00 Voždovac : Mladost
21.10.2018 13:00 Spartak ŽK : Partizan
20.10.2018 19:00 Napredak : Radnik
19.10.2018 17:30 Čukarički 1 : 0 Vojvodina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 11 10 1 0 31
2 Doigravanje (Play Off) Čukarički 12 7 4 1 25
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 11 7 3 1 24
4 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 11 7 3 1 24
5 Doigravanje (Play Off) Mladost 11 5 3 3 18
6 Doigravanje (Play Off) Napredak 11 4 5 2 17
7 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 12 4 3 5 15
8 Doigravanje (Play Off) Proleter 11 4 2 5 14
9 Play Out Mačva 11 4 1 6 13
10 Play Out Rad 11 4 1 6 13
11 Play Out OFK Bačka 11 3 3 5 12
12 Play Out Voždovac 11 3 2 6 11
13 Play Out Zemun 11 2 3 6 9
14 Play Out Radnik 11 2 2 7 8
15 Play Out Spartak ŽK 11 2 2 7 8
16 Play Out Dinamo 11 2 0 9 6

21.10.2018 14:30 Inđija : Teleoptik
22.10.2018 18:00 Sloboda : Trajal
20.10.2018 17:00 Borac : Bečej 1918
20.10.2018 14:30 Radnički 1923 : TSC
21.10.2018 14:30 Novi Pazar : OFK Žarkovo
21.10.2018 14:30 Bežanija : Metalac
20.10.2018 14:30 Budućnost : Javor Matis
19.10.2018 14:30 Sinđelić 1 : 0 Zlatibor
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 12 9 1 2 28
2 Doigravanje (Play Off) Inđija 11 8 2 1 26
3 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 12 7 5 0 26
4 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 11 7 3 1 24
5 Doigravanje (Play Off) Metalac 10 4 5 1 17
6 Doigravanje (Play Off) TSC 11 4 5 2 17
7 Doigravanje (Play Off) Bežanija 11 5 1 5 16
8 Doigravanje (Play Off) Teleoptik 11 4 3 4 15
9 Play Out Radnički 1923 10 4 1 5 13
10 Play Out Bečej 1918 11 4 0 7 12
11 Play Out OFK Žarkovo 11 3 2 6 11
12 Play Out Borac 11 2 5 4 11
13 Play Out Budućnost 11 2 4 5 10
14 Play Out Trajal 11 2 3 6 9
15 Play Out Novi Pazar 11 0 4 7 4
16 Play Out Sloboda 11 0 2 9 2

21.10.2018 17:00 Čelik : Široki Brijeg
21.10.2018 15:00 Krupa : Radnik
20.10.2018 15:00 Tuzla City : Mladost
20.10.2018 17:00 Sarajevo : Sloboda
20.10.2018 15:00 Zvijezda 09 : GOŠK
20.10.2018 15:00 Zrinjski : Željezničar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sarajevo 13 9 3 1 30
2 Zrinjski 13 9 1 3 28
3 Željezničar 13 7 4 2 25
4 Široki Brijeg 13 5 6 2 21
5 Sloboda 13 5 3 5 18
6 Radnik 13 4 5 4 17
7 Čelik 13 4 5 4 17
8 Mladost 13 3 4 6 13
9 Tuzla City 13 3 3 7 12
10 Krupa 13 2 5 6 11
11 GOŠK 13 2 4 7 10
12 Zvijezda 09 13 1 5 7 8

20.10.2018 14:30 Slavija : Željezničar Sport Team
20.10.2018 14:30 Sloboda : Alfa
20.10.2018 14:30 Sloga : Rudar Prijedor
20.10.2018 14:30 Drina : Podrinje
20.10.2018 14:30 Sutjeska : Tekstilac
20.10.2018 14:30 Kozara : Borac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 10 8 2 0 26
2 Sloga 10 7 1 2 22
3 Željezničar Sport Team 10 4 2 4 14
4 Alfa 10 3 5 2 14
5 Slavija 10 4 2 4 14
6 Rudar Prijedor 10 3 4 3 13
7 Sutjeska 10 4 1 5 13
8 Kozara 10 4 1 5 13
9 Podrinje 10 3 3 4 12
10 Tekstilac 10 2 5 3 11
11 Sloboda 10 2 3 5 9
12 Drina 10 0 3 7 3

21.10.2018 14:30 Provo : Drina
20.10.2018 14:30 Budućnost Krušik 2014 : Polet (LJ)
20.10.2018 14:30 Sloga (PŽ) : Tutin
20.10.2018 14:30 Sloga 33 : Proleter Mihajlovac
20.10.2018 14:30 Šumadija (A) : Jošanica
20.10.2018 14:30 Mladi radnik 1926 : Loznica
20.10.2018 14:30 Jedinstvo (Ub) : FAP
20.10.2018 14:30 Smederevo 1924 : Mokra Gora
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Tutin 9 6 1 2 19
2 Sloga (PŽ) 9 5 2 2 17
3 Smederevo 1924 (-1) 9 5 2 2 16
4 Mladi radnik 1926 9 4 4 1 16
5 Šumadija (A) 9 4 3 2 15
6 Jošanica 9 4 3 2 15
7 Mokra Gora 9 4 3 2 15
8 FAP 9 3 3 3 12
9 Sloga 33 9 3 1 5 10
10 Loznica 9 2 4 3 10
11 Jedinstvo (Ub) 9 3 1 5 10
12 Provo 9 3 1 5 10
13 Proleter Mihajlovac 9 2 3 4 9
14 Polet (LJ) 9 2 2 5 8
15 Budućnost Krušik 2014 9 1 4 4 7
16 Drina 9 0 5 4 5

20.10.2018 15:00 Cement : Crvena zvezda
21.10.2018 15:00 Dunav : Bačka 1901
21.10.2018 15:00 Borac : Hajduk 1912
20.10.2018 15:00 Omladinac : Bratstvo 1946
21.10.2018 15:00 Kabel : Radnički (SM)
21.10.2018 15:00 Železničar : Radnički (NP)
20.10.2018 15:00 Radnički (ZR) : Dinamo 1945
20.10.2018 15:00 OFK Vršac : ČSK Pivara
20.10.2018 15:00 Srbobran : Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Hajduk 1912 11 9 2 0 29
2 Omladinac 11 9 1 1 28
3 Kabel 11 8 2 1 26
4 Bratstvo 1946 11 8 1 2 25
5 Radnički (ZR) 11 4 7 0 19
6 Dinamo 1945 11 5 2 4 17
7 Železničar 11 5 2 4 17
8 OFK Vršac 11 5 1 5 16
9 Mladost 11 5 0 6 15
10 Radnički (SM) 11 3 3 5 12
11 Crvena zvezda 11 3 3 5 12
12 Dunav 11 3 3 5 12
13 Srbobran 11 3 3 5 12
14 Borac 11 3 2 6 11
15 Bačka 1901 11 3 1 7 10
16 Cement 11 2 2 7 8
17 ČSK Pivara 11 1 2 8 5
18 Radnički (NP) 11 0 3 8 3

21.10.2018 11:00 SFS Borac : Trstenik PPT
20.10.2018 15:00 Rtanj : OFK Sinđelić
20.10.2018 15:00 Jagodina Tabane : Radan
21.10.2018 15:00 Temnić 1924 : Jedinstvo (B)
20.10.2018 15:00 Dunav : Radnički (S)
20.10.2018 15:00 Moravac Orion : Car Konstantin
21.10.2018 15:00 Radnički (P) : Zaplanjac
21.10.2018 15:00 Budućnost : GFK Dubočica
20.10.2018 15:00 Jedinstvo (P) : Pukovac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 11 9 1 1 28
2 Radnički (P) 11 7 3 1 24
3 Moravac Orion 11 7 2 2 23
4 Budućnost 11 7 1 3 22
5 Zaplanjac 11 6 4 1 22
6 Jagodina Tabane 11 6 3 2 21
7 Car Konstantin 11 6 2 3 20
8 Trstenik PPT 10 4 4 2 16
9 Jedinstvo (B) 11 5 1 5 16
10 OFK Sinđelić 10 4 3 3 15
11 Rtanj 11 4 2 5 14
12 Radnički (S) 11 3 2 6 11
13 SFS Borac 11 3 2 6 11
14 Dunav 11 3 1 7 10
15 Jedinstvo (P) 11 2 2 7 8
16 GFK Dubočica 11 2 1 8 7
17 Radan 11 1 1 9 4
18 Pukovac 11 1 1 9 4

20.10.2018 13:30 Radnički (NB) : Prva Iskra
21.10.2018 13:30 Stepojevac Vaga : Lokomotiva
20.10.2018 10:00 BASK 3 : 3 GSP Polet Dorćol
20.10.2018 13:30 OFK Beograd : Zvezdara
21.10.2018 13:30 Jedinstvo : Crvena Zvezda
20.10.2018 13:30 IMT : Brodarac
21.10.2018 10:00 Grafičar : Kolubara
20.10.2018 13:30 Radnički (O) : BSK Borča
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 IMT 9 7 0 2 21
2 Grafičar 8 6 2 0 20
3 Kolubara 9 6 2 1 20
4 Brodarac 9 5 3 1 18
5 Zvezdara 9 6 0 3 18
6 Crvena Zvezda 9 4 2 3 14
7 Radnički (O) 9 4 2 3 14
8 GSP Polet Dorćol 10 3 4 3 13
9 Lokomotiva 9 4 1 4 13
10 BSK Borča 8 3 1 4 10
11 Jedinstvo 9 3 1 5 10
12 Radnički (NB) 9 2 3 4 9
13 OFK Beograd 9 2 2 5 8
14 Prva Iskra 9 2 2 5 8
15 Stepojevac Vaga 9 0 4 5 4
16 BASK 10 0 1 9 1

21.10.2018 15:00 Spartak : Sloga
20.10.2018 Napredak : Požarevac
21.10.2018 14:30 Radnički 1923 : Mašinac Trejs PZP
17.10.2018 13:00 Crvena zvezda 9 : 2 Vojvodina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mašinac Trejs PZP 7 5 2 0 17
2 Sloga 7 5 1 1 16
3 Crvena zvezda 8 4 2 2 14
4 Spartak 6 4 0 2 12
5 Požarevac 7 2 1 4 7
6 Radnički 1923 7 2 0 5 6
7 Vojvodina 8 0 0 8 0

20.10.2018 15:30 Polet : Karađorđe
31.10.2018 Rad : Zemun
21.10.2018 12:30 Kolibri : Kanjiža
21.10.2018 15:00 Kolubara : Radnički 2012
21.10.2018 14:30 Mačva : Lavice Dubočica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mačva 6 5 1 0 16
2 Zemun 6 5 1 0 16
3 Kanjiža 6 4 1 1 13
4 Lavice Dubočica 6 3 0 3 9
5 Polet 6 3 0 3 9
6 Rad 6 2 2 2 8
7 Radnički 2012 6 2 1 3 7
8 Karađorđe 6 2 0 4 6
9 Kolibri 6 1 0 5 3
10 Kolubara 6 0 0 6 0

21.10.2018 12:00 Voždovac : Rad
20.10.2018 14:00 Spartak ŽK : Internacional
20.10.2018 11:00 Partizan : Jedinstvo
20.10.2018 11:00 Trajal : BASK
20.10.2018 14:00 Crvena Zvezda : Vojvodina
20.10.2018 11:00 Inđija : OFK Beograd
20.10.2018 10:00 Brodarac : Dinamo (P)
20.10.2018 15:00 Čukarički : Radnički (N)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Čukarički 11 9 2 0 29
2 Vojvodina 11 9 0 2 27
3 Partizan 11 8 0 3 24
4 Brodarac 11 6 3 2 21
5 Spartak ŽK 11 7 0 4 21
6 Crvena Zvezda 11 6 2 3 20
7 Internacional 11 4 5 2 17
8 Rad 11 3 5 3 14
9 Voždovac 11 4 2 5 14
10 Radnički (N) 11 4 1 6 13
11 BASK 11 3 2 6 11
12 Inđija 11 3 1 7 10
13 Dinamo (P) 11 2 4 5 10
14 OFK Beograd 11 1 4 6 7
15 Trajal 11 1 2 8 5
16 Jedinstvo 11 0 3 8 3

21.10.2018 15:00 Voždovac : Rad
20.10.2018 12:00 Spartak ŽK : Zemun
21.10.2018 11:00 Partizan : Kiker
21.10.2018 14:00 Radnički (Z) : Apolon 4
20.10.2018 16:00 Crvena Zvezda : Vojvodina
21.10.2018 13:00 Sloboda : OFK Beograd
21.10.2018 14:30 Brodarac : Teleoptik
20.10.2018 12:30 Čukarički : Real Niš
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan 11 8 3 0 27
2 Brodarac 11 8 1 2 25
3 Čukarički 11 7 3 1 24
4 Teleoptik 11 7 1 3 22
5 Crvena Zvezda 11 6 1 4 19
6 Zemun 11 5 3 3 18
7 Kiker 11 4 4 3 16
8 Real Niš 11 4 3 4 15
9 Vojvodina 11 4 2 5 14
10 Rad 11 3 4 4 13
11 Spartak ŽK 11 3 3 5 12
12 Apolon 4 11 3 2 6 11
13 Voždovac 11 3 1 7 10
14 OFK Beograd 11 2 3 6 9
15 Sloboda 11 2 1 8 7
16 Radnički (Z) 11 0 3 8 3

20.10.2018 16:00 AFC Bournemouth : Southampton
22.10.2018 21:00 Arsenal : Leicester
20.10.2018 16:00 Cardiff City : Fulham
20.10.2018 13:30 Chelsea : Manchester United
21.10.2018 17:00 Everton : Crystal Palace
20.10.2018 18:30 Huddersfield Town : Liverpool
20.10.2018 16:00 Manchester City : Burnley
20.10.2018 16:00 Newcastle United : Brighton
20.10.2018 16:00 West Ham United : Tottenham Hotspur
20.10.2018 16:00 Wolverhampton : Watford
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Manchester City 8 6 2 0 20
2 Plasman u evropska takmičenja Chelsea 8 6 2 0 20
3 Plasman u evropska takmičenja Liverpool 8 6 2 0 20
4 Plasman u evropska takmičenja Arsenal 8 6 0 2 18
5 Plasman u evropska takmičenja Tottenham Hotspur 8 6 0 2 18
6 AFC Bournemouth 8 5 1 2 16
7 Wolverhampton 8 4 3 1 15
8 Manchester United 8 4 1 3 13
9 Watford 8 4 1 3 13
10 Leicester 8 4 0 4 12
11 Everton 8 3 3 2 12
12 Burnley 8 2 2 4 8
13 Brighton 8 2 2 4 8
14 Crystal Palace 8 2 1 5 7
15 West Ham United 8 2 1 5 7
16 Southampton 8 1 2 5 5
17 Fulham 8 1 2 5 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Huddersfield Town 8 0 3 5 3
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Newcastle United 8 0 2 6 2
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Cardiff City 8 0 2 6 2

20.10.2018 20:45 Barcelona : Sevilla
21.10.2018 20:45 Real Betis : Real Valladolid
19.10.2018 21:00 Celta de Vigo 0 : 1 Deportivo Alavés
21.10.2018 16:15 Eibar : Athletic Club
20.10.2018 18:30 Villarreal : Atlético Madrid
21.10.2018 18:30 Huesca : Espanyol
21.10.2018 12:00 Rayo Vallecano : Getafe
22.10.2018 21:00 Real Sociedad : Girona
20.10.2018 16:15 Valencia : Leganés
20.10.2018 13:00 Real Madrid : Levante
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Deportivo Alavés 9 5 2 2 17
2 Plasman u evropska takmičenja Sevilla 8 5 1 2 16
3 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 8 4 3 1 15
4 Plasman u evropska takmičenja Atlético Madrid 8 4 3 1 15
5 Plasman u evropska takmičenja Real Madrid 8 4 2 2 14
6 Plasman u evropska takmičenja Espanyol 8 4 2 2 14
7 Real Valladolid 8 3 3 2 12
8 Real Betis 8 3 3 2 12
9 Real Sociedad 8 3 2 3 11
10 Celta de Vigo 9 2 4 3 10
11 Levante 8 3 1 4 10
12 Eibar 8 3 1 4 10
13 Valencia 8 1 6 1 9
14 Getafe 8 2 3 3 9
15 Girona 8 2 3 3 9
16 Villarreal 8 2 2 4 8
17 Athletic Club 7 1 4 2 7
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Leganés 8 2 1 5 7
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Rayo Vallecano 7 1 2 4 5
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Huesca 8 1 2 5 5

20.10.2018 18:30 Schalke 04 : Werder
20.10.2018 15:30 Bayer Leverkusen : Hannover 96
20.10.2018 15:30 Stuttgart : Borussia Dortmund
19.10.2018 20:30 Eintracht 7 : 1 Fortuna
21.10.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach : Mainz 05
21.10.2018 15:30 Hertha BSC : Freiburg
20.10.2018 15:30 Augsburg : RB Leipzig
20.10.2018 15:30 Wolfsburg : Bayern
20.10.2018 15:30 Nürnberg : Hoffenheim
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Borussia Dortmund 7 5 2 0 17
2 Plasman u evropska takmičenja RB Leipzig 7 4 2 1 14
3 Plasman u evropska takmičenja Borussia Mönchengladbach 7 4 2 1 14
4 Plasman u evropska takmičenja Werder 7 4 2 1 14
5 Plasman u evropska takmičenja Hertha BSC 7 4 2 1 14
6 Plasman u evropska takmičenja Eintracht 8 4 1 3 13
7 Bayern 7 4 1 2 13
8 Mainz 05 7 2 3 2 9
9 Wolfsburg 7 2 3 2 9
10 Augsburg 7 2 2 3 8
11 Freiburg 7 2 2 3 8
12 Nürnberg 7 2 2 3 8
13 Hoffenheim 7 2 1 4 7
14 Bayer Leverkusen 7 2 1 4 7
15 Schalke 04 7 2 0 5 6
16 Play Out Hannover 96 7 1 2 4 5
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Stuttgart 7 1 2 4 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Fortuna 8 1 2 5 5

21.10.2018 15:00 Bologna : Torino
21.10.2018 15:00 Chievo : Atalanta
21.10.2018 18:00 Fiorentina : Cagliari
21.10.2018 12:30 Frosinone : Empoli
20.10.2018 18:00 Juventus : Genoa
21.10.2018 15:00 Parma : Lazio
20.10.2018 15:00 Roma : SPAL
22.10.2018 20:30 Sampdoria : Sassuolo
20.10.2018 20:30 Udinese : Napoli
21.10.2018 20:30 Internazionale : Milan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Juventus 8 8 0 0 24
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 8 6 0 2 18
3 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 8 5 1 2 16
4 Plasman u evropska takmičenja Lazio 8 5 0 3 15
5 Plasman u evropska takmičenja Sampdoria 8 4 2 2 14
6 Plasman u evropska takmičenja Roma 8 4 2 2 14
7 Fiorentina 8 4 1 3 13
8 Sassuolo 8 4 1 3 13
9 Parma 8 4 1 3 13
10 Milan 7 3 3 1 12
11 Torino 8 3 3 2 12
12 Genoa 7 4 0 3 12
13 Cagliari 8 2 3 3 9
14 SPAL 8 3 0 5 9
15 Udinese 8 2 2 4 8
16 Bologna 8 2 1 5 7
17 Atalanta 8 1 3 4 6
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Empoli 8 1 2 5 5
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Chievo 8 0 2 6 2
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Frosinone 8 0 1 7 1

20.10.2018 20:00 Caen : Guingamp
20.10.2018 20:00 Dijon : Lille
19.10.2018 20:45 Olympique Lyonnais 2 : 0 Nîmes
21.10.2018 15:00 Montpellier : Bordeaux
20.10.2018 20:00 Nantes : Toulouse
21.10.2018 21:00 Nice : Olympique Marseille
20.10.2018 17:00 PSG : Amiens SC
20.10.2018 20:00 Reims : Angers
21.10.2018 17:00 Saint-Étienne : Rennes
20.10.2018 20:00 Strasbourg : Monaco
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 9 9 0 0 27
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 9 6 1 2 19
3 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 10 5 2 3 17
4 Plasman u evropska takmičenja Olympique Marseille 9 5 1 3 16
5 Montpellier 9 4 4 1 16
6 Saint-Étienne 9 4 3 2 15
7 Bordeaux 9 4 2 3 14
8 Toulouse 9 3 4 2 13
9 Strasbourg 9 3 3 3 12
10 Angers 9 3 2 4 11
11 Rennes 9 3 2 4 11
12 Nice 9 3 2 4 11
13 Amiens SC 9 3 1 5 10
14 Caen 9 2 4 3 10
15 Dijon 9 3 1 5 10
16 Nîmes 10 2 4 4 10
17 Reims 9 2 4 3 10
18 Play Out Monaco 9 1 3 5 6
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Nantes 9 1 3 5 6
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 9 1 2 6 5