XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 282 utakmica za dan
Nedelja, 20 Avgust 2017

Fudbal

20.08.2017 20:00 Radnik : Zemun
20.08.2017 Borac : Crvena zvezda
20.08.2017 Partizan : Napredak
20.08.2017 17:30 Inđija : Bežanija
20.08.2017 11:00 Polet : Loznica
20.08.2017 17:00 Smederevo 1924 : Zlatibor
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (Ub) : Jedinstvo (Ue)
20.08.2017 17:00 Provo : Sloga (P)
20.08.2017 17:00 Trajal : Rtanj
20.08.2017 17:00 Pukovac : Car Konstantin
20.08.2017 17:00 Moravac Orion : Trstenik PPT
20.08.2017 17:00 Budućnost (P) : Ozren
20.08.2017 17:00 Tabane 1970 : Timok
20.08.2017 17:00 Radnički (ZR) : Radnički (SM)
20.08.2017 17:00 LFK Mladost : Slavija
20.08.2017 17:00 Sušica : Bane
20.08.2017 17:00 Morava (VP) : Napredak
20.08.2017 17:00 RSK : Proleter
20.08.2017 17:00 Petar Dobrnjac : VGSK
20.08.2017 17:00 Udarnik : Sloga 33
20.08.2017 17:00 Homoljac : Mladi borac
20.08.2017 17:00 Zvižd : Mladi radnik (R)
20.08.2017 17:00 Radnički Stobex : Ribnica
20.08.2017 17:00 OFK Divci : Sovljak
20.08.2017 17:00 Radjevac : Borac
20.08.2017 17:00 Polimlje : Sloga (BB)
20.08.2017 17:00 Sloga (S) : Drina
20.08.2017 11:00 Tanasko Rajić : Sloga (L)
20.08.2017 17:00 OFK Brzi Brod 0 : 1 Jablanica
20.08.2017 17:00 Vlasina : Vranjska Banja
20.08.2017 17:00 Zaplanjac : Rudar Alpos
20.08.2017 17:00 Malošište : Naša krila
20.08.2017 17:00 Šarbanovac : Đerdap
20.08.2017 17:00 Kablovi : Sloga
20.08.2017 17:00 Hajduk Veljko : Bukovik
20.08.2017 17:00 Timočanin : BSK
20.08.2017 17:00 Župa : Jastrebac
20.08.2017 17:00 Poljoprivrednik : Jedinstvo
20.08.2017 17:00 OFK Lugomir : Žitorađa
20.08.2017 17:00 Napredak : Morava 1918
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (NB) : Vojvodina 1928
20.08.2017 17:00 Polet : Radnički (K)
20.08.2017 17:00 Mladost (O) : Radnički (S)
20.08.2017 17:00 Podunavac : Kabel
20.08.2017 17:00 Hajduk (Č) : Hajduk (B)
20.08.2017 17:00 Jugović : Jedinstvo (SP)
20.08.2017 17:00 LSK Laćarak : Kupinovo
20.08.2017 17:00 Borac (Š) : Sloga (T)
20.08.2017 10:00 Index : Sremac
20.08.2017 17:00 BSK : Bačka (P)
20.08.2017 17:00 Mladost (T) : Srbobran
20.08.2017 17:00 Budućnost (G) : Preporod
20.08.2017 17:00 Tekstilac : Tavankut
20.08.2017 10:00 Torlak : Balkan Mirijevo
20.08.2017 17:00 Srem : Budućnost
20.08.2017 11:00 Hajduk : Sremčica
20.08.2017 17:00 Crvena Zvezda : Borac
20.08.2017 11:00 Brodarac : Zvezdara
20.08.2017 17:30 Lehel : Borac
20.08.2017 17:30 Mladost (BD) : Rusanda
20.08.2017 17:30 Banat : Mladost (L)
20.08.2017 17:30 Naftagas (B) : Omladinac
20.08.2017 17:30 Vojvodina (B) : Crvena zvezda (VS)
20.08.2017 17:00 Dolina : Crvena zvezda
20.08.2017 17:00 Jugoslavija : Radnički (B)
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (V) : Strela
20.08.2017 17:00 Borac (St) : Vojvodina (Cr)
20.08.2017 17:30 PSK Putinci : Borac (M)
20.08.2017 17:30 Sloboda (DT) : Rudar
20.08.2017 17:30 Napredak (P) : Budućnost
20.08.2017 17:30 Borac (K) : Podrinje
20.08.2017 17:30 Graničar 1924 : Sloven
20.08.2017 17:30 Hrtkovci : Partizan
20.08.2017 17:30 Železničar : Ljukovo
20.08.2017 17:00 Stari Grad : Kula
20.08.2017 17:00 Lipar : Hajduk Junior
20.08.2017 17:00 Budućnost (M) : Budućnost (P)
20.08.2017 17:00 Hercegovac : ŽAK
20.08.2017 17:00 Vinogradar : Senta
20.08.2017 17:00 Jadran : Obilić
20.08.2017 17:00 Bajša : Subotica
20.08.2017 17:00 Iskra : Proleter (RS)
20.08.2017 17:00 Horgoš 1911 : Proleter (NJ)
20.08.2017 17:00 Napredak : OFK Vrbas
20.08.2017 17:30 Slatina : OFK Bor
20.08.2017 17:30 Deli Jovan : Nemetali
20.08.2017 17:30 Blizna : Krivelj
20.08.2017 17:30 Čubra : Radnički
20.08.2017 17:30 BSK : Branik
20.08.2017 11:00 Ključ : Polom
20.08.2017 17:30 Mladost (DD) : Podrinje
20.08.2017 17:30 Vidojevica : Sloga
20.08.2017 17:30 Cerić : Radnički Šabački
20.08.2017 17:30 Mačva 2005 : Jedinstvo (Š)
20.08.2017 17:30 Cer : Mladost (P)
20.08.2017 17:30 Majur : Mladi Borac
20.08.2017 17:00 BSK Belosavci : Bare
20.08.2017 17:00 Šumadinac : Omladinac (DR)
20.08.2017 17:00 Prvi srpski ustanak : OFK Šatornja
20.08.2017 17:00 Banja : Partizan
20.08.2017 17:00 Junkovac : Aranđelovac
20.08.2017 17:00 ŽSK : Lokomotiva
20.08.2017 17:00 Mladost MG : Borac
20.08.2017 17:00 Vinča : Trnava
20.08.2017 17:00 Vučje : Jedinstvo (Š)
20.08.2017 17:00 Sloga : Progres
20.08.2017 17:00 Železničar : Kumarevo 65
20.08.2017 17:00 Mladi borac : Zloćudovo
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (GS) : Jedinstvo (G)
20.08.2017 17:00 Umac : Čekmin
20.08.2017 17:00 Mladost (V) : Polet
20.08.2017 17:00 Bobište : OFK Brza
20.08.2017 17:00 Borac : 7. Juli
20.08.2017 17:00 Radnik : Sloboda
20.08.2017 17:00 Obilić : Podunavac
20.08.2017 17:00 Mihajlovac 1934 : Sloga
20.08.2017 17:00 Polet : Cerovac
20.08.2017 17:00 Crvena zvezda : Šumadija
20.08.2017 17:00 Osipaonica : Vrbovac
20.08.2017 17:00 Pobeda : SASK
20.08.2017 17:00 Prijevor : Jedinstvo (K)
20.08.2017 17:00 Polet (T) : Backovac Junajted
20.08.2017 17:00 Omladinac (Z) : Jedinstvo (GG)
20.08.2017 17:00 Spartak : Lunjevica
20.08.2017 17:00 Mladost (P) : Rudar
20.08.2017 17:00 Napredak : Šumadija 1923
20.08.2017 17:00 Mačkovac : Naupare
20.08.2017 17:00 Parunovac : Jastrebac
20.08.2017 17:00 13. April : Blagotin
20.08.2017 17:00 Sloga (M) : Juhor
20.08.2017 17:00 Ribnik : Donji Kopaonik
20.08.2017 17:00 Mladi radnik 0 : 3 FUD
20.08.2017 17:00 Čitluk 0 : 0 Kupci
20.08.2017 17:00 Sloga (D) : Šanac
20.08.2017 17:00 Budućnost (V) : Rudar (S)
20.08.2017 17:00 Radnik : Rudar (K)
20.08.2017 17:00 Mladost (B) : Železničar
20.08.2017 17:00 Makce : Napredak 1936
20.08.2017 17:00 Sloga (B) : Trgovački
20.08.2017 17:30 Ibar : Stubal
20.08.2017 17:30 Mataruge : OFK Ras
20.08.2017 17:30 Budućnost : Rudar
20.08.2017 17:30 Popovići : Granit
20.08.2017 17:30 Novi Pazar 1928 : Ribnica
20.08.2017 17:30 Radnik : Proleter
20.08.2017 17:30 Polet : Borac
20.08.2017 17:00 Perućac : Lazarica
20.08.2017 17:00 Jedinstvo : Višesava
20.08.2017 17:00 Čajetina : Ježevica
20.08.2017 17:00 Jasen : Prvi partizan
20.08.2017 17:00 Savinac : Ariljska rampa
20.08.2017 17:00 Polet : Omladinac
20.08.2017 17:30 Ribnikar : ZSK
20.08.2017 17:30 Trlić : Junior Novo Naselje
20.08.2017 17:30 Kačer : Banjani
20.08.2017 17:30 Iskra : Tvrdojevac
20.08.2017 17:30 Brezovica : Tulari
20.08.2017 17:30 Tešnjar : Pepeljevac
20.08.2017 17:30 Borac (D) : Partizan
20.08.2017 17:30 Srbija : Vodojaža
20.08.2017 17:30 Erdoglija 1931 : Šumadinac (KG)
20.08.2017 17:30 Sloga (D) : Kutlovo
20.08.2017 17:30 Jedinstvo : Korićani
20.08.2017 17:30 Sloboda : Budućnost
20.08.2017 17:30 Šumadija 1934 : Mladost
20.08.2017 17:30 Moravac (Č) : Sloga
20.08.2017 17:30 Mladost (B) : Naisus 1977
20.08.2017 17:30 Rasovača : Crvena zvezda
20.08.2017 17:30 Palilula : Zemljoradnik
20.08.2017 17:30 Radnički 1924 : Moravac (ZT)
20.08.2017 17:30 Radnički 1947 : Doljevac 1971
20.08.2017 17:00 Mladost (M) : Vulkan 1963
20.08.2017 17:00 Morava : Sloboda
20.08.2017 17:00 Proleter (M) : Proleter (DV)
20.08.2017 17:00 Čegar 2013 : Budućnost
20.08.2017 17:00 Crvena zastava : Jedinstvo (GM)
20.08.2017 17:00 Rudar : Palilulac
20.08.2017 17:00 Stevan Nešticki : Vrtište
20.08.2017 17:30 Tavnik : Mlada krila
20.08.2017 17:30 Napredak : Jedinstvo (D)
20.08.2017 17:30 Borac (A) : Lasta
20.08.2017 17:30 Metalac : Jedinstvo (G)
20.08.2017 17:30 Kraljevo Hajduk : Lazac
20.08.2017 17:30 Mineral 2015 : Gruža
20.08.2017 17:30 Partizan : Magnohrom
20.08.2017 17:00 Kupinovac : Sloga
20.08.2017 17:00 Mladost (G) : Jedinstvo
20.08.2017 17:00 Morava (KS) : Šantarovac
20.08.2017 17:00 Sinđelić 1934 : Mladost (T)
20.08.2017 17:00 Vinorača : Šumadinac
20.08.2017 17:00 Ursule : Mladost (D)
20.08.2017 17:00 Budućnost (Đ) : Mladost (K)
20.08.2017 17:30 OFK Bikić : Fruškogorac
20.08.2017 17:30 Donji Petrovci : OFK Brestač
20.08.2017 17:30 Sloga : Sloboda
20.08.2017 17:30 Graničar (K) : Fruška Gora
20.08.2017 17:30 Mitros : Donji Srem 2015
20.08.2017 17:30 Hajduk : OFK Zeka Buljubaša
20.08.2017 17:30 Sloga (LŠ) : Velika Reka
20.08.2017 17:30 Mladost (B) : 7. Juli
20.08.2017 17:30 Sloga (S) : Antimon
20.08.2017 17:30 Rudar : Stolice
20.08.2017 17:30 Cerova : Milan Orlić
20.08.2017 17:30 Gučevo : Jedinstvo (Z)
20.08.2017 17:30 Jadar : Prva Iskra
20.08.2017 17:30 Napredak : OFK Šabac
20.08.2017 17:30 Premijer : Mladost
20.08.2017 17:30 Cer : Omladinac
20.08.2017 17:30 Sloga : Gorki
20.08.2017 17:30 Budućnost (Z) : Drina
20.08.2017 17:30 Proleter : Budućnost (PD)
20.08.2017 17:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Mladost (PB)
20.08.2017 17:30 Miloš Pocerac : Sloga
20.08.2017 17:30 Pričinović : Provo 2015
20.08.2017 17:30 Šipurske livade : Dušan Silni
20.08.2017 17:30 Radnički : Karađorđe
20.08.2017 17:30 Vlašić : Mladost (PP)
20.08.2017 17:30 Trešnjevka : Dobrava
20.08.2017 17:00 Gradac : Omladinac
20.08.2017 17:00 Mladost (B) : OFK Morava
20.08.2017 17:00 Plantaža : Real
20.08.2017 17:00 Radnički : BSK
20.08.2017 17:00 Sušica 2012 : ŠFU Derbi 2016
20.08.2017 17:00 Marjan MB : Šumadija
20.08.2017 17:00 Moravac (P) : Lemind 1953
20.08.2017 17:00 Milanovo : Bratstvo
20.08.2017 17:00 Sloga (L) : 14. Oktobar
20.08.2017 17:00 Rubin (DS) 6 : 1 Ušće
20.08.2017 17:00 Mladi Gorani : Gradina
20.08.2017 17:00 Trudbenik : Rubin (Z)
20.08.2017 17:00 Polet 57 : Borac
20.08.2017 17:00 Omladinac : Stari Trstenik
20.08.2017 11:00 Mladost (Z) : Sparta
20.08.2017 11:00 Verko : Sloga (R)
20.08.2017 17:00 Skupljen 2013 : Belpos
20.08.2017 11:00 Hajduk : Torpedo
20.08.2017 17:00 Dragojevac : Mrovska
20.08.2017 17:00 BSK : Radnik
20.08.2017 17:00 Polet : Popovac
20.08.2017 17:00 Napredak (St) : ISK Izvor
20.08.2017 17:00 Donja Mutnica : Napredak (Sv)
20.08.2017 17:00 Vihor : Radnički
20.08.2017 17:00 Jedinstvo : Heroj
20.08.2017 17:00 OFK Juhor 2016 : Razvitak
20.08.2017 17:00 Budućnost : Moravac
20.08.2017 16:00 Berane : Jedinstvo
20.08.2017 16:00 Bokelj : Čelik
20.08.2017 16:00 Cetinje : Otrant
20.08.2017 16:00 Igalo : Lovćen
20.08.2017 16:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Ibar
20.08.2017 16:00 Mornar : Jezero
20.08.2017 20:00 Borac : Vitez
20.08.2017 20:00 Široki Brijeg : Mladost
20.08.2017 17:00 Radnik : GOŠK
20.08.2017 20:00 Sloboda : Zrinjski
20.08.2017 14:30 Huddersfield : Newcastle
20.08.2017 17:00 Tottenham : Chelsea
20.08.2017 18:15 Athletic Club : Getafe
20.08.2017 20:15 Barcelona : Real Betis
20.08.2017 22:15 La Coruña : Real Madrid
20.08.2017 15:30 Freiburg : Eintracht
20.08.2017 18:00 Borussia Mönchengladbach : Köln
20.08.2017 18:00 Atalanta : Roma
20.08.2017 20:45 Bologna : Torino
20.08.2017 20:45 Crotone : Milan
20.08.2017 20:45 Internazionale : Fiorentina
20.08.2017 20:45 Lazio : SPAL
20.08.2017 20:45 Sampdoria : Benevento
20.08.2017 20:45 Sassuolo : Genoa
20.08.2017 20:45 Udinese : Chievo
20.08.2017 15:00 Lille : Caen
20.08.2017 17:00 Marseille : Angers
20.08.2017 21:00 PSG : Toulouse
20.08.2017 14:00 OFK Beograd : Spartak ŽK
20.08.2017 11:00 Vojvodina : Voždovac
20.08.2017 17:00 Radnički (N) : Internacional
20.08.2017 17:00 Karadjordje : Morava (VP)
20.08.2017 10:00 Mladi radnik 1926 : Mladi radnik 1940
20.08.2017 11:00 Proleter : Jasenica 2017
20.08.2017 11:00 Jagodina : Zemun
20.08.2017 13:00 Vojvodina : Voždovac
20.08.2017 16:30 OFK Beograd : Spartak
ofknis1969 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
ofknis1969 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
ofknis1969 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
ofknis1969 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
ofknis1969 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
ofknis1969 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Sukomat i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Antara i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Antara i još 1 korisnika su tipovali utakmicu