XS
SM
MD
LG

pre 6 minuta
21.10.2017 12:00 Indeks 1 : 3 Petar Puača

pre 34 minuta
21.10.2017 10:00 Bečkerek 023 0 : 0 Proleter 2006

pre 35 minuta
21.10.2017 12:00 Bečkerek 023 0 : 3 Proleter 2006

pre 41 minut
21.10.2017 12:00 Železničar 6 : 0 ŽAK

pre 46 minuta
21.10.2017 Borac 3 : 13 Cer

pre 1 sat
21.10.2017 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 1 BSK Borča

21.10.2017 10:30 Rakovica 0 : 1 Sremčica

22.10.2017 11:10 Smederevo 1924 4 : 1 Mokra Gora

21.10.2017 11:00 BAK 4 : 2 Železničar

21.10.2017 11:00 Njerš Ištvan 4 : 1 Subotica

pre 2 sata
21.10.2017 10:00 Indeks 0 : 2 Petar Puača
21.10.2017 10:00 Vojvodina 14 : 0 Srem

20.10.2017 19:00 Trepča 92 : 70 Goč

21.10.2017 10:00 Železničar 4 : 2 ŽAK

21.10.2017 10:00 Tavankut 1 : 3 Radnički 1905
21.10.2017 10:00 Preporod 0 : 7 Arena Su

21.10.2017 10:00 Obilić 3 : 1 TSC

Petlić 6 : 2 Sloga 33

pre 3 sata
18.10.2017 11:00 Veternik 0 : 2 Vojvodina

20.10.2017 18:00 Žarkovo 99 : 59 Konstantin

pre 13 sati
20.10.2017 19:00 Spartak (Su) 3 : 0 Spartak (Lj)

20.10.2017 21:00 West Ham 0 : 3 Brighton

20.10.2017 20:30 Schalke 04 2 : 0 Mainz 05

20.10.2017 20:45 Saint-Étienne 0 : 1 Montpellier

pre 15 sati
20.10.2017 19:00 Radnik 8 : 2 Gurgusovac

20.10.2017 19:30 Topola 75 : 68 Omladinac
20.10.2017 19:00 Vrbas 59 : 54 Sveti Đorđe

20.10.2017 20:00 Proleter Naftagas 91 : 87 Napredak Bosphorus

pre 16 sati
20.10.2017 19:00 Akademik 104 : 88 Plana

pre 17 sati
20.10.2017 19:00 Priboj 65 : 68 Napredak Junior

20.10.2017 18:00 Proleter 27 : 21 Mačva

20.10.2017 19:00 Crvena zvezda 3 : 1 Jedinstvo (SP)

pre 18 sati
20.10.2017 18:00 Vojvodina 1 : 1 Radnički (N)

20.10.2017 18:00 Radnički 1950 101 : 75 Zekas 75

20.10.2017 18:30 Naisa 27 : 24 Jagodina

20.10.2017 17:00 Jugbasket 79 : 75 Jablanica

pre 19 sati
20.10.2017 16:00 Arena SU 1 : 5 Bajša

pre 20 sati
20.10.2017 16:00 Raketa 1 : 3 Višesava 2

pre 21 sat
21.10.2017 14:30 Mladi borac 4 : 5 Šumadija (A)

20.10.2017 14:30 Teleoptik 2 : 1 Inđija

pre 23 sata
14.10.2017 15:30 Šamot 65 2 32 : 20 Mokra gora 2

juče
15.10.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 5 Olimpik
14.10.2017 13:30 Lola 3 : 11 IMT
14.10.2017 10:00 Srem 2 : 4 Fer Plej 06
14.10.2017 09:00 Crveni orao 11 : 0 Budućnost
14.10.2017 09:00 Sindjelic 2012 0 : 6 Bežanija

15.10.2017 12:00 Palilulac 1 : 3 Atakante
14.10.2017 14:30 Zvezdara 1 : 5 Torlak
14.10.2017 13:00 Dunav 2 : 1 Banja
14.10.2017 12:00 Hajduk 4 : 1 Crvenka

15.10.2017 11:30 Nord Star 2 : 4 Borac
14.10.2017 11:00 Napredak 1 : 3 Žarkovo

15.10.2017 18:00 Zemun 2 : 2 Kormoran
15.10.2017 09:00 Crvena zvezda MML 1 : 1 Boleč
14.10.2017 10:00 Leštane 7 : 0 Vrčin

15.10.2017 14:00 Mladenovac 4 : 1 Forza
15.10.2017 11:00 GSP Polet 2 : 2 Ada
14.10.2017 12:00 DIF 2 : 1 Varga

15.10.2017 13:00 Lokomotiva 5 : 1 Sinđelić
14.10.2017 12:15 Radnički (NB) 2 : 0 Studentski Grad
14.10.2017 09:00 Radnički (O) 1 : 5 Internacional

15.10.2017 14:00 Zemun MK 5 : 0 Brodarac MK
15.10.2017 12:00 011 MK 0 : 3 Radnički (O) MK
15.10.2017 10:00 DIF MK 0 : 6 Crvena zvezda MK
15.10.2017 09:30 Internacional MK 0 : 2 BSK Borča MK
15.10.2017 09:00 Rad MK 0 : 1 Partizan MK
15.10.2017 09:00 Čukarički MK 1 : 0 OFK Beograd MK
14.10.2017 09:00 Voždovac MK 6 : 1 Radnički (NB) MK

19.10.2017 15:30 Institut 4 : 2 Bubamara 2010

14.10.2017 11:00 Dunav 0 : 12 DIF
14.10.2017 10:00 Balkan 8 : 1 Vinča
14.10.2017 10:00 Selo Mladenovac 4 : 0 Sopot

14.10.2017 16:45 Ada 15 : 0 Komgrap
14.10.2017 10:00 Prva Iskra 3 : 1 Milutinac

19.10.2017 16:00 Krajišnik 4 : 1 Republički organi
19.10.2017 16:00 Sremčica 1 : 4 Lavirint Company

15.10.2017 12:00 Sinđelić MK 2 : 8 Ada MK
15.10.2017 09:00 Milutinac MK 4 : 0 Vrčin MK
14.10.2017 19:30 OFK Beograd MK 5 : 0 PKB MK
14.10.2017 09:00 Rad MK 3 : 0 GSP Polet MK

16.10.2017 20:00 Srpska 0 : 4 Sopot

18.10.2017 17:00 Naftagas (Ž) 26 : 10 Gradnulica
18.10.2017 16:30 Obilić 19 : 42 Dolovo (Ž)
18.10.2017 20:00 Jabuka (Ž) 22 : 15 Mladost

15.10.2017 17:00 Nova Pazova 1957 24 : 18 Budućnost

19.10.2017 20:00 Srem SM 28 : 29 Dolovo

14.10.2017 14:45 Imlek 3 : 1 AS Batajnica
14.10.2017 17:00 Zaslon 0 : 3 Lazarevac
14.10.2017 12:00 Radnički 2 : 3 Lucky Star

14.10.2017 16:00 Futog vest 3 : 1 Mladost (NP)
14.10.2017 18:00 Partizan 0 : 3 Ruma
15.10.2017 17:00 Elan Volej 2 : 3 Lavice 07
15.10.2017 17:00 Maks 0 : 3 Volejstars
15.10.2017 17:00 Kikinda 1 : 3 Novi Sad

15.10.2017 17:30 Desetka 0 : 3 Hajduk Veljko
14.10.2017 17:00 Kuršumlija 0 : 3 Zaječar
15.10.2017 15:00 Student 0 : 3 Paraćin

15.10.2017 12:00 Graficar 1 : 1 Postar 1930
14.10.2017 14:30 Borac 1 : 6 IMT
14.10.2017 11:00 Mladi proleter 4 : 0 Hajduk

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Vojvoda i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
zemat i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
zemat i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
aatack i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
aatack je tipovao utakmicu
aatack i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
aatack i još 1 korisnika su tipovali utakmicu