SLZ:Podela bodova u Raški

Fudbaleri Bana prekinuli su niz od četiri utakmice bez pobede, ali nisu uspeli da dođu do drugog trijumfa u sezoni. U 7.kolu srpske lige "Zapad" Bane - Šapine 0:0. Moglo je da bude i drugačije jer su obe ekipe mogle da dođu do pobede. Posle ne baš zanimljivog prvog poluvremena, u nastavku je viđen bolji meč, a otvorio ga je domaćin sa stopostotnom prilikom Đorđevića. Novajlija u ligu, u Raški je igrao otvoreno i preko odličnog Milovanovića i Jovanovića imali su prilike da dođu do vođstva. Najbolju priliku na utakmici, ipak nije iskoristio igrač Šapina Stojanović, koji u 66. minutu sa jedanaest metara pogađa prečku. Prethodio je prekršaj odličnog golmana Glukčevića nad Jovanovićem u kaznenom prostoru. Raščani su krenuli u potpunu ofanzivu, a odlične šanse nisu iskoristili Bulatović i rezervista Petrović u finišu utakmice. Na drugoj strani gosti su pretili iz kontri, a Milovanović u drugom minutu nadoknade ne koristi stopostotnu šansu za pobedu svog tima. Gosti odlaze kućama sa velikim bodom, dok raščanima ostaju brige i nada da će u narednim utakmicama popraviti svoju poziciju na tabeli. Igrač utakmice: Nikola Bošković (Bane).

BANE - ŠAPINE   0:0

Gradski stadion u Raški. - Gledalaca: 500. Sudija: Pavle Ilić (Kragujevac). Žuti kartoni: Lopatić, Đorđević, Drašković, Vukadinović, Zečević (Bane), Matić, Bogićević (Šapine).

BANE: Glukčević, S.Jovanović, Ilić (Zečević), Lopatić, Bošković, Drašković, Radojević (Radović), Đorđević, Bulatović, Vukadinović (Petrović), N.Jovanović.

ŠAOINE: Nikolić, Rakić, Nastasović, Matić, Mišić, Prodanović, Jovanović (Ognjanović), Bogićević, Pavlov (Milosavljević), Stojanović (Pejić), Milovanović.