Rukometaši Bana nastavili pobednički niz

Rukometaši Bana zabeležili su četvrtu uzastopnu pobedu. Posle pobede u Aranđelovcu nad Šamotom (31:34), raščani su u vanrednom 9.kolu savladali na svom terenu Slogu iz Kraljeva rezultatom 35:26. Od samog početka videla se razlika u kvalitetu u korist ekipe iz Raške. Gosti iz Kraljeva ni jednog trenutka nisu uspeli da ugroze vođstvo domaćih, a trener Milosavljević je dao priliku svim igračima. Najveća prednost u prvom poluvremenu iznosila je šest golova razlike. U drugom poluvremenu slična slika, s tim da su raščani u tri navrata imali i maksimalnih plus 12. U domaćem timu dobru partiju pružili su mladi Radomirović, Topalović i iskusni Jovanović, dok je na golu ponovo odličan bio Arsović. U mladom timu Sloge istakli su se Janković i Denić.

BANE - SLOGA (KV)   35:26 (14:10)

Sportska hala - Gledalaca: 100. Sudije: Krivokuća (Čačak) i Pavlović (Kragujevac). Sedmerci: Bane 1 (1), Sloga 5 (4). Isključenja: Bane 8, Sloga 6 minuta.

BANE: Arsović ( 11 odbrana, sedmerac), Savković 1, Milićević, Matović 1, Jovanović 9 (1), M.Đorđević 1, Beočanin, Veličanin 1, N.Đorđević 1, Andrić, Jelić 4, Glišović 4, Topalović 5, Radomirović 8, Milosavljević.

SLOGA: Đurđević ( 9 odbrana), Janković 7, Denić 6, Lazović, Ljubičić 2, Lazarević 1, Janjić, Bogojević, Jovanović, Šoškić ( 5 odbrana), Nikolić 6 (3), Filipović 1, Stojanović 3, Petrović, Ristić, Milić.

Goč Merkur 32 : 31 Štrpce Tandems
Šamot 65 -2 30 : 38 Prva Petoletka
Bane 35 : 26 Sloga
Karađorđe 29 : 31 Lokomotiva