Pobeleli "crno-beli"

Počelo je oprezno. Domaći, opterećeni protivnikom u prvim minutima napravili su nekoliko grešaka pred svojim golom. U tim trenucima golman domaćih Ilić imao je dve uspešne intervncije. Piroćanci su prvi put zapretili u 10.minutu kada se N.Mančić našao pred golmanom gostiju, ali je ovaj padom u noge spasio siguran gol. Pet minuta kasnije Selimović je dobro šutirao, ali je neko iz odbrane Partizana izbacio loptu u korner. Crno beli iz Beograda imaju terensku inicijativu, ali i oni greše u organizciji igre.
20. minut 0:0

Pola sata igre, domaći su sve bolji. Obrukao se glavni sudija Deni Trailović. Nemanja Mančić je utrčao u šesnaesterac, našao se između dva igrača, srušen je. PENAL za sve na Stadionu! Arbitrar je samo odmahnuo rukom!

Do kraj prvog poluvremena igra na sredini terena sa dosta grešaka. Domaći pokušavaju dubinskim loptama da uposle N.Mančića koji je svojom brzinom bio najveća opasnost po gostujućeg golmana. Beogradjani su u 44.minutu imali izglednu priliku, ali je udarac centarfora Sarajlina zaustavio odlični Voja Ilić i brvurozno intervenisao i izbacio loptu, upućenu pod prečku, u korner. Prvo poluvreme 0:0.

Prvih petnaest minuta nastavka u znaku su bolje igre pirotskog tima. Akcije N.Mncica, Davidovića, Todorovića, Đurića završavane su bez dovoljno koncentracije. Centarfor Partizana Sarajlin u 55.minutu šutirao je iz dobre pozicije kraj gola. Domaći napadaju, odbrana Partizana odoleva. Često i grubim startovima.

Šansu utakmice u 75.minutu, imao je pirotski centarfor Uroš Đurić. Po levoj strani prošao je B.Mančić, odlično centrirao a Đurić sa 12 metara šutirao preko gola. Samo tri minuta kasnije lopta se u šesnaestercu Partizana odbijala do igrača domaćeg tima koji nisu uspeli da pogode mrezu. A onda su PADALI GOLOVI!!! 78.minut solo prodor NEMANJE MANČIĆA! SLALOM! Prevario je beka, centarhalfa, ušao u šesnaesterac i sa 10 metara ZAKUCAO loptu u crno belu mrezu. 1:0! 82.minut NEVIĐEN GOL! JOVAN NIKOLIĆ je uputio loptu sa preko 45 metara, bio je metar dva u polju Partizana ,lobovao golmana i zatresao mrežu za 2:0!

Omladinska liga, 14.  kolo Pirot: Radnički – Partizan 2:0 (0:0). Gledalaca 1500. Sudija Deni Trailović Zaječar. Igrači utakmice JOVAN NIKOLIĆ I NEMANJA MANČIĆ (Radnički).

Radnički: Ilić 9, Davidović 8, B.Mančić 8, Boškov 8, Nikolić 9, Vlajković 8, Selimović8 (Ćirić), N.Mančić 9, Đurić 8, Todorović 8 ( Apostolović), Manić.