Osmica Temnića za sam vrh

Osam puta su fudbaleri Temnića tresli mrežu ekipe Mačkovca.Mogli su da daju i koji više i sad je sasvim jasno da će se potvrditi reči njihovog predsednika Darka Brankovića da ga zanima samo prvo mesto a oni ga sada dele sa ekipom Bruskog FUD a.Tri detalja treba izdvojiti a to su: 15 minut i izvanredan pogodak Nikole savića posle sjajnog šuta .zatim 54 minut kada je Marković sa leve strane odlično prodro uputio loptu na nekih 15 -16 metara a tamo je volejom Darko Miladinović poslao u raklje. U 88 minutu Miroslav Stojanović je postigao osmi pogodak za goste lobom sa 20 metara od gola gostiju.

Temnić 1924-  Mačkovac 8:1 (3:0)

Strelci: 1.0 Aksentijević u 8,2:0 Nikola Savić u 15, 3:0Marković u 33,4:0Miladinović u 54,5:0 Miladinović u 57.6:0 Sibinović u 67,7:0 Stojanović u 82, 7:1 Stanojević u 86, 8:1 Sibinović u 88 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu,gledalaca 100. Sudija; Godić Predrag (Kruševac ) 7. Opomenuti igrači. Rajković,Miladinović,Sibinović i Nikola Savić (Temnić) i  Ristič i Šljivić (Mačkovac-

Temnić 1924: Nešić-,Lazarević 7,5(Radonjić 7),Nikola savić 7,5,Stojanović 8,Ćosić 8.Pešić 7,5,Rajković 7,5(Bogdanović 7),Sibinović 8,Aksentijević 8(Mihajlović 7),Marković 8-

Mačkovac:Ristić 5,Čalić 5,5,Stanojlović 5,5(Dušan Stanojević 6),Marković 6,Sarić 5,5,Atanasković 5,Aleksić 5,Šljivić 6,5,Stefan Stanojević 6.Stevanović 5m5.Milićević 6

Igrač utakmice:Stefan Sibinović (Temnić)