PTZ: Stanković presudio Dunavu 1:0

Borski „crno-beli“ savladali su na svom terenu tim „Dunava“ iz Prahova 1:0 (0:0), u 18. kolu Pomoravsko – Timočke zone. Rezervista Stanković svojim pogotkom u 70. minutu odlučio pobednika. Domaća ekipa od prvog sudijskog zvižduka atakovala je na gol gostiju, ali Borani nisu nalazili put lopti do nebranjenog dela mreže gostiju. Na odmor se otišlo rezultatom 0:0. U nastavku igre trener „crno-belih“ uvodi u igru erezervistu Stankovića umesto povratnika u redove Borana Krstića, koji dvadeset minuta pred kraj susreta koristi nesmotrenost odbrambenih igrača gostiju i šutira na gol „Dunava“ gde lepta pogađa centralnog beka gostiju i vara čuvara mreže iz Prahova 1:0. Borani su ovom pobedom ostali na liderskoj poziciji na ligaškoj tabeli ispred Kablova iz Zaječara i Ozrena iz Sokobanje. Narednog vikenda borski tim putuje u Zaječar na megdan drugoplasiranoj ekipi na tabeli timu Kablova.

OFK Bor 1 : 0 Dunav
Majdanpek 0 : 0 Juhor
Župa 6 : 1 Borac (B)
Radnički 1 : 0 Dragocvet
Rembas 4 : 3 Lugomir
SFS Borac 1 : 1 Trajal
Rtanj 3 : 0 Rudar
Kablovi 2 : 0 Ozren