Temnić bolji od Ozrena blistao Sibinović

Vrlo dobra utakmica viđena je u Varvarinu , pa treneri Saša Milosavljević i Marko Bajić mogu biti potpuno zadovoljni dosadašnjim tokom priprema. Počelo je šansama za domaće preko Stanojevića i Ackovića dok su gosti  preko Kovačevića opasno ugrozili gol domaćeg golmana Markovića. Ipak iako je do poluvremena viđena lepa utakmica nije bilo golova. Ali samo što je počeo drugi deo gosti su preko S. Stankovića poveli da bi desetak minuta kasnije najbolji varvarinski napadać Stefan Sibinović izjednačio.

Nezadrživ Sibinović u duelu sa odbranom Ozrena

Nije to bilo sve od raspoloženog Sibinovića on je u 69 minutu prošao kompletnu odbranu gostiju za pobedu Temnića od 2: 1 i opšti utisak fudbalskih stručnjaka  da će obe ekipe igrati značajnu ulogu u ligama u kojima se takmiče. Na kraju treba istaći lep gest predsednika domaćih Darka Brankovića koji je zajedno sa predsednikom gostiju i ekipama nastavio druženje.

Stameni štoper Goran Žerjav bio je neprelazan

TEMNIĆ- OZREN (Sokobanja) 2:1

Strelci: 0: 1 S. Stanković u 47, 1: 1 Sibinović u 59, 2: 1 Sibinović u 69. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 300. Sudija Matić Miodrag (Kruševac).

TEMNIĆ: Slobodan Marković, Stanojević, Ćosić, Žerjav, Pešić, Milojević, Nikola Marković, Antić, Acković, Milan Marković, Sibinović. Igrali su još: Stojković, Radosavljević, Aksentijević, Bogdanović, Rajković, Boba Marković, Simonović i Miloš Mihajlović.

Gužva pred golom

OZREN:  Lilić, Ilić, Majkić, V. Stanković, Paris, Mijajlović, Stefan Janković, Marković, Kovačević, Milivojević, Mitrović. Igrali su još: S: Stanković, Filip Janković, Konstantinović, Stojković, Bogojević, B. Vuković, M. Vuković, Vukašinović i Jovanović.

OFK Bor 5 : 0 Rudar
Trajal 1 : 1 Ozren
Lugomir 0 : 2 Kablovi
Dragocvet 2 : 2 Rtanj
Borac (B) 0 : 1 SFS Borac
Juhor 2 : 0 Rembas