Prijateljska utakmica: Radnički (SM) - Inđija 1:1

Radnički i Inđija su nastavili malu seriju odigravanja pripremnih utakmica u poslednjih nekoliko godina. Ovog puta se igralo na stadionu Radničkog u Sremskoj mitrovici, po teškom terenu za igru. Posle obilnih padavina delovi terena su bili pokriveni sa vodom pa su igrači obe ekipe teško „gurali“ loptu. Inđija bolje otvara utakmicu i već u petom minutu stiže do vođstva. Sjajna akcija Krivokuće, pa Bosančića, završava asistencijom ka Lemajiću koji goste dovodi u vođstvo. I u nastavku gosti bolji, stvaraju još par prilika za gol, a od sredine poluvremena se domaćin budi i polako preuzima igru u svoje noge. Takva igra do kraja prvog poluvremena nije stvorila previše prilika pred golom Stanivukovića, koji se na neki način vratio na polaznu tačku odakle je kao perspektivni golman u omladinskom pogonu tima sa Hesne privukao pažnju prvoligaša.

U drugom poluvremenu brojne izmene u oba tabora, a gol za remi je pao u 86.minutu. Gosti u tom minutu staju, očekivajući signal za nedozvoljen položaj, ali se zastavica nije podigla, a iz drugog plana utrčava Vučković, lobuje golmana Inđije za 1:1.

Sremska Mitrovica. Stadion FK Radnički. Gledalaca oko 200. Sudija: Igor Milanović, Strelci: Vučković 86’ za Radnički i Lemajić u 5.minutu za Inđiju.

Radnički: Šivoljicki, Malešević, Ristić, Šojić, Đ.Simikić, Zoranović, Kovačić, Baljak, Mijić, Živković, Novaković. Igrali su još: Petrović, Vučković, Đurđević, Malinović, Urošević, Živanović, M.Simikić, Sovilj.

Inđija: Stanivuković, Smiljanić, Radivojević, Jović, Milašinović, Rnić, Čordašić, Krivokuća, Bosančić, Lemajić, Bjedov. Igrali su još: Jovišić, Stanković, Arbri, Simonović, Jovanović, Kikiović, Kostić, Vuković, Pavković, Rajak, Zahari.