Radan najavio još jednu uspešnu sezonu

Već od prvog zvižduka korektnog sudije Jankovića iz Negotina fudbaleri Radana iz Lebana su krenuli ofanzivno i svim silama pritiskali protivnika. Šanse su se redjale jedna za drugom, ali golova u prvih 20 minuta nije bilo. Gosti su se opredelili da igraju defanzivno. Prva ozbiljna šansa za domaćina usledila je u 25. minutu kada je Miloš Marković izašao jedan na jedan sa golmanom Babićem, ali je gol gostiju spasila stativa. Radan je i dalje napadao i u 34. minutu iz blizine Miloš Marković se iskupio za promašaj i prvi put matirao golmana Sindjelića Babića. Posle ovog pogotka usledile su još 2 idealne prilike i to odličnog i raspoloženog Miloša Stankovića koji je sa 25 m uzdrmao stativu i Miloša Markovića, koji je odbijenu loptu tukao i pogodio ovoga puta prečku. Prednost domaćina udvostručena je u finišu pogotkom Stamenkovića na izvanredno proigravanje Mitrovića. Na početku drugog poluvremena penal za domaćina, koji je skrivio Stupar nije uspeo da realizuje Momčilović, šutirao je iznad gola. Jedina prilika za goste ukazala se u 70. minutu, udarac rezerviste A. Nikolića glavom je izbacio sa linije gola kapiten Dušan Stanković. Najlepša akcija usledila je u 75. minutu, počeo je Petrović, proigrao Miloša Stankovića, ovaj majstorski petom ostavio loptu za Krivošiju, koji je samo plasirao loptu u suprotan ugao Babića i povećao prednost domaćina na 3: 0. U poslednjem minutu utakmice još jedna izvanredna prilika za Radan, a tu šansu je propustio rezervista Stojanović, koji je izašao jedan na jedan sa golmanom i šutirao pored gola. Na kraju utakmice publika je domaće pozdravila gromaznim aplauzom, a stručni štab je bio prezadovoljan igrom svojih fudbalera i izabranika. Radan je ovim dokazao, da ima dobar tim i da će se sigurno priključiti u borbi za prvo mesto i plasman u Prvu ligu Srbije.

FK Radan (Lebane) - OFK Sindjelić (Niš) 3:0
Gledalaca: 600, sudija: Miloš Janković (Negotin). Strelci: Miloš Marković u 34., Stamenković u 43., Krivošija u 75.minutu za Radan. Žuti kartoni: Cvetković, Krivošija (Radan), Stupar, Rakočević, Asanović (Sindjelić). Igrač utakmice: Petrović (Radan)

Radan: Mirdžić, Cvetković, Milan Marković, D.Stanković, Milan Stanković, Miloš Marković (Janjić), Momčilović (Stojanović), Petrović, Mitrović (Krivošija), Miloš Stanković, Stamenković.

Sindjelić: Babić, Toković, Mitrović, Tošić (A.Nikolić), Stojanović, Stupar, M.Nikolić, Rakočević, Pavlović, Asanović, Vukadinović.

OFK Bor 2 : 1 Ozren
Timok 1 : 2 Trstenik PPT
Đerdap 0 : 1 Timočanin
Radnički (S) 0 : 1 Radnički (P)
Kopaonik 0 : 0 Sloga
Car Konstantin 5 : 1 Hajduk Veljko