Kruševljani savladali Novi Pazar

U utakmici četvrtog kola Omladinske lige Srbije, fudbaleri Napretka iz Kruševca pobedili su Novi Pazar, na terenu u Šutenovcu. Jedna greška odlučila je pobednika u jakoj, i uzbudljivoj utakmici. Gol odluke desio se u 56. minutu kada je slobodan udarac izveo igrač Kruševljana, Stefan Stanojević sa 28 metara uputio loptu u gužvi igrača, snašao se Majdevac koji loptu šalje u stativu, lopta se odbija od stative do golmana Novog Pazara, Pavla Nićiforovića, kojeg lopta pogadja i od njega se odbija u gol. U sledećem kolu omladinci Novog Pazara gostuju ekipi beogradskog Rada.

Novi Pazar – Napredak 0:1 (0:0) Novi Pazar. Stadion u Šutenovcu. Strelci: 0:1-Majdevac u 56.minutu. Gledalaca: 300. Sudija: Čolović (Baljevac) 7. Žuti kartoni: Biševac, Lakota (Novi Pazar),Milutinović (Napredak). Igrač utakmice: Andrija Majdevac (Napredak).

NOVI PAZAR: Nićiforović 6, Biševac 7, Koraksić 6,5 (Ljajić-), Izberović 6,5, Lakota 6,5 (Hazirović-), Rušević 7, Hadžibulić 7, Zejnelović 5,5 (Bajramlić 6), Džamović 6 (Alijagić-), Djakovac 6,5, Djonović 7 (Kadrić-).

NAPREDAK: Stojanović 6,5, Todorović 6,5, Petković 7, Ristić 6,5 (Stojić-) Radmanovac 6, Radović 6, Milutinović 6,5 (Vasiljević-), S. Stanojević 7, Majdevac 7,5 (Marković-), Krstić 6,5, Nikolić 7 (M. Stanojević-).

Jagodina 0 : 2 Rad
Novi Pazar 0 : 1 Napredak
Brodarac 6 : 1 OFK Beograd
BSK Borča 0 : 0 Radnički (N)
Spartak 0 : 3 Borac
Metalac 0 : 1 Čukarički