U Dublju kiša golova, het trik Nikole Đukića

Posle dobre igre u gostima i pobede u Rujišniku, dubljanski "Kamenorezac76" je na svom terenu, boljom i efikasnijom igrom protiv ekipe "Moravac C74" iz Selišta, pobedom od 10:1 uknjižio nova tri boda i tako najavio borbu za sam vrh tabele u OFL Trstenik. Susret je pred oko 500 gledalaca vodio glavni sudija Milenko Dimitrijević a delegatsku dužnost obavljao je Miomir Pantić. Domaći su u većem delu susreta dominirali, imali su i gosti šanse ali nisu bili efikasni. Prvo poluvreme završeno je vođstvom "Kamenoresca 76" rezultatom 3:1, dubljani su poveli golom kapitena Nikole Pecića sa 1:0,u 19. minutu susreta, isti igrač matirao je golmana gostiju i u 44. minutu. Nikola Đukić je nastavio svoje dobre igre pa je i na ovoj utakmici postigao het trik u 23, 52. i 56. minutu utakmice. Po dva puta u listu strelaca upisali su se Nenad Mladenović u 50. i 59. minutu i agilni Miloš Vidaković u 63. i 67. minutu. Vladimir Janković je pokazao da osim uspešnih igara u odbrani može da doprinese i napadu, pa je u 83. minutu postigao pogodak i tako zaokružio seriju golova. Jedini pogodak za goste iz Selišta postigao je Branislav Milutinović u 36. minutu prvog dela susreta. U protokolu sa ove utakmice delegat je konstatovao obostrano fer i korektnu igru, regularne pogodke i dobro suđenje sa čim su se složili i predstavnici obeju ekipa. Trener dubljana Nebojša Đukić zadovoljan je igrom ali napominje da se tako mora nastaviti ako se želi osvajanje prvog mesta na tabeli, što su svi u klubu postavili kao cilj u prvenstvu.