Kiks Hajduka

Gosti iz Donjih Petrovaca su do pobede u utakmici 5. kola PFL Sremske Mitrovice stigli veoma organizovanom igrom i velikom borbenošću na svakom delu terena. Čvrst bedem svih 11 igrača bio je nepremostiva prepreka za domaći tim, koji u prvom poluvremenu nije  uspeo da ozbiljnije ugroze gol golmana gostiju Delića. Do vođstva gosti stižu nakon udarca iz ugla. Lopta se šetala kroz kazneni prostor Divošana, sve dok je napadači gostiju iz nekoliko dodavanja nisu prosto ugurali u mrežu. Domaći igrači nisu uspeli da se  oporave od šoka, a u 40. minutu usledio je novi. Izveli su domaći traljavo udarac iz ugla. Neshvatljivo, svi igrači otišli su u kazneni prostor gostiju osim Avramovića kao da je u pitanju poslednji minut utakmice.

Upravo on, nakon što gosti izbijaju loptu pravi katastrofalnu grešku i omogućava kontranapad gostiju, pa Marjanović iz drugog pokušaja glavom uspeva da savlada Đurića, za već tada, konačnih Hajduk-Donji Petrovci 0:2. U drugom delu Divošani su imali terensku inicijativu. Uspeli su dva puta preko Petrovića i jednom preko Savića da upute udarce u okvir gola, ali nisu mogli da stignu čak ni do počasnog gola pa su sva tri boda zasluženo otputovala u Donje Petrovce.

Hajduk (Divoš)-Donji Petrovci (Donji Petrovci) 0:2 (0:2)

Erdevik, gledalaca 200.Sudija: Mladen Banjanin (Šid) 7. Strelci: Sečanski u 30. i Marjanović u 40. minutu (Donji Petrovci).

Hajduk: Đurić 6, Avramović 5,  Kovačević 5 (Zeljković), Jeremić 5 (Gombar), Jovanović 5, Slavković 5, Pavlović 5, Savić 5, Lazić 5, Maričić (K) 5, Petrović 6.

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.

Partizan 2 : 0 Radnički
Hajduk (D) 0 : 2 Donji Petrovci
Budućnost 5 : 0 OFK Zeka Buljubaša
Sloven 0 : 0 Hajduk 1925 Podunavac
PSK Putinci 0 : 2 1. Maj
Hrtkovci 3 : 1 Rudar