Tomić i Stefanović za novu pobjedu

Nakon više nego zaslužene pobjede na vrućem terenu u Kožuhama. Još jedan težak ispit bio je pred izabranicima trenera Stjepanovića. U goste su doputovali Podnovljani, koji u zadnje vrijeme bilježe dobre rezultate i dobru formu. Inperativ pobjede nad domaćim igračima vidjeo se od samog starta utakmice. Ono što je bilo uočljivo da se strpljivo igralo i gradili napadi koji su stvarali prilike pred golom Poleta. Tako na centaršut Cvijanovića dobro reaguje Tomić i loptu glavom posprema u nebranjeni dio mreže gola Poleta. Tu se nije stalo do poluvremena podnovljani su morali i po drugi put da vade loptu iz mreže. Akcija školski izvedena Petrović dugom loptom pronalazi Šešlakia ovaj centrira na peterac gdje Stefanović manirom iskusnog strijelaca šalje loptu iza leđa golmana Poleta. Rezultatom 2:0 otišlo se na poluvrijeme. U drugom poluvremenu Kakmužani su stvorili nekoliko više nego odlični prilika za gol ali izostala je realizacija. I kada se takve prilike neizkoriste po starom pravilu stigla je kazna u finišu utakmice, Podnovljani su uspjeli da smanje rezultat na 2:1. Treba istaći da je utakmica odigrana u fer igri sa obje strane. Naredno kolo Kakmužani putuju u Bušletić.

BSK 0 : 1 Borac 1975
Zvijezda 2 : 1 Polet
Zborište 0 : 0 Hajduk
Vučijak 1 : 3 Borac (L)
27. Juli 3 : 1 4. Juli
Borac (K) 0 : 2 Željezničar