23.11.2014 Administrator

Vladan Milojević: Rezultat ne oslikava stanje na terenu, ali poraz je poraz

Trener FK Čukarički Vladan Milojević, posle poraza od 3:0 od FK Jagodine u 13. kolu Jelen super lige , rekao je da rezultat ne oslikava realno stanje na terenu, da poraz treba da se prevazidje i da se ekipa Čukaričkog mora okrenuti narednoj utakmici protiv FK Vojvodina.

Jagodina je iskusna ekipa. Primili smo jedan gol u prvom poluvremenu i mislili da možemo da povratimo rezultat u drugoj polovini utakmice. Moji igrači su dali sve od sebe i mislim da rezultat ne oslikava stanje na terenu, ali poraz je poraz“, naveo je Milojević na konferenciji za novinare posle utakmice.

Trener Čukaričkog je naglasio da treba da se prevazidje poraz i ide dalje odnosno da se priprema za narednu utakmicu protiv Vojvodine.

FK Čukarički je izgubio na svom terenu od FK Jagodine rezultatom 3:0. Jagodina je u prvom poluvremenu povela sa 1:0. Trener FK Jagodina Simo Krunić je ocenio da je utakmica bila teška i da je Čukarički pritiskao njegovu ekipu od početka. Bojali smo se ove utakmice. Čuka nije imala svoj dan, ovo je bio naš dan, rekao je Krunić i čestitao svim igračima na igri.

FK Čukarički narednu utakmicu 14. kola Jelen super lige igraće sledećeg vikenda u Novom Sadu protiv Vojvodine.

Radnički (N) 0 : 0 Voždovac
Borac 3 : 3 Partizan
Novi Pazar 2 : 0 Donji Srem
Napredak 2 : 3 Rad
Spartak 1 : 0 Čukarički
Vojvodina 3 : 1 Radnički 1923
Jagodina 5 : 3 OFK Beograd
Crvena zvezda 3 : 1 Mladost