PFL Novi Sad: Jedinstvo (R) – Borac (Š) 4:4

U dobrim vremenskim uslovima vidjena je lepa fudbalska predstava u kojoj je postignuto čak 8 golova. Na kraju igrači Borca mogu biti zadovoljniji osvajanjem boda, pošto su izjednačujuci gol postigli u zaustavnom vremenu i to iz sumnjive pozicije. Domaći fudbaleri su u dva navrata vodili sa 2 gola prednosti 2:0 i 4:2. Prvi gol igrači Jedinstva su dali iz sumnjivog jedanesterca, a drugi iz kontra napada posle nedosudjenog jedanesterca za gostujući tim. Treći i četvrti pogodak su postigli posle lepih akcija.  Fudbaleri Borca tri pogotka su postigli iz lepo izgradjenih i osmišljenih akcija, dok su poslednji gol dali posle skraćenog kornera.
Treba istaći da su jednu prelepu fudbalsku predstavu sa dosta golova  pokvarile sudije svojim katastrofalnim odlukama.

Rumenka: Igralište FK Jedinstva. Gledalaca: 250.  Strelci: Roguljić 5. minut (penal) i 77. minut, Bošnjaković u 12. i 73. minutu za Jedinstvo, a B.Ris u 30. minutu, Doroslovački u 60. minutu,  Milanović u 79. minutu i Stančić u 94. minutu za Borac.