VFL Istok: Sloboda - Radnik

Pred oko 600 gledalaca fudbaleri Slobode su još jednom pobedom, ovog puta od 3:1 protiv veoma dobre ekipe Radnik iz Starog Tamiša osvojili nova, izuzetno bitna tri boda, koja ih ostavlja na čelnoj poziciji posle trinest odigranih kola. Gostujuća ekipa se pokazala kao veoma solidna ekipa i u prvom poluvremenu je imala više od igre, medjutim prvi pogodak na utakmici postigala je ekipa Slobode, tačnije Vladimir Bunić. Nedugo zatim gosti su postigli izjednačujući pogodak, i sa rezultatom 1:1 se otišlo na poluvreme.
U drugom poluvremenu vidjena je prepoznatljiva igra domaćina, i ubrzo su postignuta još dva pogotka kojim je razrešeno pitanje pobednika u ovom duelu.

Domaći tim nastupao je u sledećem sastavu: Živkov, Stojaković (Malidža), Laninstanin, Ostojić, Nadlački, Gavrilović, Arambašić, Bunić, Gečić, Malinović (Marković).

Sloboda 3 : 1 Radnik
Budućnost (SC) 3 : 1 Jedinstvo
Dinamo 3 : 1 BAK
Bačka (P) 1 : 1 Bačka Topola
Radnički (Z) 1 : 0 Bačka 1901
Obilić 4 : 0 Borac
Radnički (B) 6 : 0 Budućnost (A)
Polet (N) 2 : 3 Crvena zvezda