Prijateljska utakmica: Sloven - Radnički (SM) 1:5

Već u 3. minutu srpskoligaš iz Sremske Mitrovice je poveo golom Đurđevića, koji se najbolje snašao pred golom Slovena posle ubačene lopte iz ugla Simikića. Prednost je uvećana u 24. minutu posle prodora Ristića po desnoj strani: usledio je centaršut pred gol Laloševića, gde se, opet, najbolje snašao Đurđević. Imao je Đurđević lepu priliku u 34. minutu da se još jednom upiše u listu strelaca. Jedino vredno pomena „od učinka“ rumskog sremskoligaša je pogođena stativa Topića (38. minut).

Sloven - Radnički

Dominacija Radničkog nastavljena je i u drugom poluvremenu. U 50. minutu viđen je sjajan šut Simikića pod prečku gola Slovena. Od tri pšostignuta gola u nastavku utakmice posebno je bio lep Živkovića za 0:4 (75. minut): kada je u majstorski lobovao Laloševića. Više nego ubedljiv poraz Slovena ublažio je N. Marković u 84. minutu, kada se najbolje snašao u gužvi pred golom Radničkog.

Strelci: 0:1 Đurđević u 3, 0:2 Đurđević u 24, 0:3 Simikić u 60, 0:4 Živković u 75, 0:5 Živković u 80, 1:5 N. Marković u 84. minutu. Ruma: igralište Jedinstva. Gledalaca: 50. Sudija: Branislav Ljubinković (Ruma).

SLOVEN: Lalošević, Putica, Bjelobrk, Ninković, Vidaković, Radišić, Topić, Popović, A. Marković, Beronja, Rakić. Igrali su još: Milojević, N. Marković, Jakšić, Dostanić i Cvjetičanin.

RADNIČKI: Šivoljicki, Ristić, Zec, Čupić, Kačar, Novaković, Mijić, Simikić, Zeljko, Kovačević, Đurđević. Igrali su još: Petrović, Živanović, Živković, Kotrdolup, Halilović, Budečević i Malešević.

Dinamo 2 : 0 Radnički (NP)
PIK Prigrevica 0 : 0 Bačka 1901
Vršac 3 : 1 Radnički (Š)
Tekstilac 2 : 4 Cement
Senta 1 : 0 Banat
Radnički (S) 1 : 1 Sloga