Pala neosvojiva tvrđava na Riversajdu

U poslednjih 5 godina, tačnije od 2010. godine Tešnjar je samo jednom poražen na svom stadionu i to 2013. godine od Banjana. U nedelju drugi poraz Tešnjarcima nanela je čvrsta ekipa OFK Jabučja srušivsi neosvojivu tvrđavu na Riversajdu. Tešnjar - OFK Jabucje 1:2 (1:1)

Nema se šta zameriti igračima Tešnjara. Utakmici su pristupili ozbiljno i angažovano, baš onako kako je dao instrukcije trener Milovanović. Sve je krenulo kako treba jer je već u 5. minutu na majstorski način golom iz slobodnog udarca Krstić zatresao mrezu gostiju. Nakon toga usledili su promašaji Nenada Milosavljevića i Zdravkovića koji su propustili priliku da već u prvom delu nokautiraju protivnika. Kako to obično biva kazna stiže u poslednjem minutu prvog poluvremena. Poklon penal od strane glavnog sudije gosti ne propuštaju da iskoriste 1:1. U nastavku ista slika kao u prvom poluvremenu. Tešnjar napada, stvara prilike ali gola nema. Ono što nije pošlo za rukom Tešnjarcima uspelo je gostima iz Jabučja koji u 70. minutu neočekivano dolaze i do vođstva. U naustavki Tešnjar kreće na sve ili ništa ali golova nije bilo uprkos stvorenim prilikama. Poraz na prolećnoj premijeri bio je bolan, ali nove bitke slede već narednog vikenda i nema se vremena za očajavanje.

Tešnjar: Radojević, Aleksić, Manojlović, Milosavljević Nebojša, Mitrović, Jakovljević,Vukosavljević (Tadić), Zdravković, Milosavljević Nenad (Marjanović M), Rafailović, Krstić.

Mladost 1 : 0 Tulari
Kačer 1 : 0 ZSK
Trlić 0 : 2 Sovljak
Junior Novo Naselje 0 : 1 Spartak 1924
Rubribreza 0 : 1 Joševa
Kolubara 0 : 1 Pepeljevac
OFK Divci 1 : 2 Banjani