PLS: Inđija - BSK 1:0

Bleda fudbalska predstava je viđena u prvih 45 minuta ove utakmice. Malo je bilo prilika za rivale, a prvu polupriliku smo videli u 9. minutu. Oprobao je svoj šut kapiten gostiju Jovanović. Lopta se od noge Ilića odbije u korner. Domaćin prvi put preti u 17. minutu. Akcija Simonovića, Bjedova, ovaj ka Dimitriću, a kod desne stative gostuju dobro interveniše Milutiunović i sprečava igrača Inđije da postigne gol. Tri minuta kasnije i nova prilika za domaćina. Jovanović glavom šalje loptu preko prečke posle dobrog centaršuta Smiljanića. I to je bilo sve što su igrač dva tima ponudili gledaocima u prvom delu meča.

U drugom poluvremenu prava kartonijada na račun domaćina, ali i ono najvažnije gol u mreži gosta. Najavu za vođstvo je Inđija imala u 51. minutu. Smiljanić je oprobao svoj šut iskosa sa desne strane, na nekih 16 metara od gola gostiju. Lopta je fijuknula iznad ruku Puletića, ali je na njegovu sreću završila na prečki. 56.minut je zabeležen kao prvi pravi pokušaj gosta da povede. Glavom je Kordić šutirao posle centaršuta Milutinovića. Ipak je to bilo neprecizno, lopta je otišla preko gola Milinovića. 1:0 je bilo u 61. minutu. Plela je Inđija od starta drugog dela utakmice. Vršili su stalni pritisak ka golu gosta, a Jovanović je skoro sa istog mesta odakle je Smiljanić šutirao pogodio mrežu. Bio je bio je to precizan šut po travi u suprotan donji ugao mreže Puletića, koji je bio nemoćan. Do kraja meča najistaknutiji pojedinac je bio sudija utakmice, Igor Kocić.

Inđija. Gradski stadion, gledalaca 300. Sudija: Igor Kocić iz Vlasotinaca, pomoćnici: Dejan Najdić iz Soko Banje i Nikola Miladinović iz Jagodine. Četvrti sudija: Vladimir Nedeljković iz Jagodine. Delegat: Nenad Nikolić iz Lovćenca. Strelac: Jovanović 61.minut – Inđija. Žuti kartoni: Rajović 49', Ilić 84', Tomanović 68', Rnić 71', Smiljanić 71' – Inđija, Ivić 90+1' – BSK.

Inđija: Milinović, Smiljanić, Rajović, Simonović, Ilić, Tomanović, Jovanović, Krasić (Bosančić), Rnić (K) (Rajak), Dimitrić (Vuković), Bjedov. Trener: Miloš Veselinović.

BSK: Puletić, Aranđel Stojković, Milutinović, Lalević, Stanković, Ilić, Dabić (Ahmetović), Nikola Stojković (Lapčević), Kordić, Jovanović (K), Janković (Bujišić). Pomoćni trener: Dragan Aničić.