Nova pobeda "Moravskih vidri"

- Nova pobeda "Moravskih vidri -

Posle trijumfa u Kladovu nad ekipom Đerdapa fudbaleri Trstenika ili kako ih odskora mnogi zovu "Moravske vidre" pobedili su i na svom terenu solidnu ekipu Radničkog iz Svilajnca rezultatom 2:0. Igralo se po hladnom vremenu i blatnjavom i klizavom terenu, tako da se i nije mogao  prikazati bolji fudbal. Ipak posle ispitivanja ekipa trsteničani su prvi došli u vođstvo u 21 minutu pogodkom Smiljkovića. Gosti su isto tako imali svoje šanse ali ih Đurđević nije iskoristio. I pored dobrih igara fudbalera Trstenika malo je gledalaca na utakmicama ovog kluba bilo ih je 150. Susret je vodila glavni sudija Ana Minić koja je gostujućim igračima Đurđeviću i Milanoviću pokazala žute kartone zbog prigovora i oštre igre. U nastavku susreta iskusni Vasić je imao povoljnu priliku u 23 minutu nije uspeo da pogodi mrežu gostiju. Ipak su u 72 minutu pogodkom Karovića postigli i drugi pogodak i tako uknjižili tri nova boda.Trstenik sada ima 36 bodova na tabeli srpske lige Istok i prati protivnike ispred sebe. Iduće 19 kolo trsteničani gostuju Kopaoniku gde će pokušati da izbore povoljan rezultat.