Sremska kadetska liga: Sloven - Partizan 8:1

Dvadesetak minuta trebalo je mladim fudbalerima Slovena da nađu „ključ od odbrane“ gostiju iz Vitojevaca. Kasnije je samo bilo pitanje koliko će ubedljiva pobeda biti.

Sloven - Partizan

Strelci: 1:0 Miškulin u 23, 2:0 Nedić u 30, 3:0 Mladenović u 32, 4:0 Nedić u 44, 5:0 Nedić u 54, 6:0 Mladenović u 57, 6:1 Mirović u 65, 7:1 Mladenović u 75, 8:01Lazarević u 80. minutu. Ruma: Igralište u Borkovačkoj dolini. Gledalaca: 50. Sudija: Danijela Roman (Šid). Igrač utakmice: Stefan Mladenović.

SLOVEN: Vračević, Mirković (od 46. Golubović), Damljanović (od 54. Dakić), Batanjski, Jorgić, Putnik, Miškulin (od 436. Mušicki), Lazarević, Mladenović, Puzić, Nedić.

PARTIZAN: Marić (od 46. Đurović)., Maksimović, Mirković (od 40. Grujičić), Mirović, Micić, Šašić, Kostić, Vasiljević, Nikolić, Pajić, Strižak (od 14. Arifović).