Zona Zapad: Tradicionalni derbi pripao Temniću

Stari tradicionalni derbi bivših drugoligasa i srpskoligaša pripao je zasluženo lideru na tabeli ekipi Temnića koja je još uvek bez poraza u ovom  prvenstvu. Iako to rezultat ne govori mlada i vrlo perspektivna ekipa Trajala nije pružila ozbiljni otpor Varvarincima. Propustili su igrači Temnića bar 15-ak šansi za postizanje golova, a posebno su se obrukali promašajima Acković i Miletić. Jedini gol pao je u 41. minutu kada je po levoj strani  prošao Acković, centrirao a na pravom mestu bio stameni štoper Žerjav i poslao loptu u mrežu.Treba posebno istaći da šef struke Temnića mora da bude posebno zadovoljan igrom dva bonusa Dalibora Simonovića i Miloša Petkovića. Temnić je posle ove pobede i dalje ubedljivo prvi sa osam bodova prednosti ispred najbližeg pratioca Paraćinskog Jedinstva i to bez poraza a predsednik kluba Darko Branković popularni Dare na slici ubeđen je da njegovi puleni do kraja prvenstva nigde neće kapitulirati, što je za sada Srpski rekord u svim ligama.

Darko Branković predsednik Temnića: Sve pobede do kraja

Temnić- Trajal 1:0(1:0)

Strelac: 1:0 Žerjav u 41. minutu. Stadion "Temnića" gledalaca 200. Sudija Marjan Momirović (Prokuplje ) 7,5. Opomenuti igrači: Ćosić i Mihajlović( Temnić) i Joksić i Todorović (Trajal). Igrač utakmice: Dalibor Simonović (Temnić).

TEMNIĆ: Marković 7, Radosavljević 7, Ćosić 7, Velisavljević 7 (Vladimir Stojković 7), Pešić 7, Žerjav 7,5, Miletić 7, Milan Marković 7, Acković 7 (Mihajlović 7), Petković 7,5 (Rajković-), Simonović 8.

Trajal: Andjelković 7,5, Živković 7 (Miljković-),  Marković 6,5, Joksić 6,5, Ristić 6,5, Milovanović 7, Todorović 6,5, Veličković 6,5, Blagojević 6,5, Gavrilović 6,5, Milenković 7.