Baraž za popunu Sremske lige: PSK - OFK Brestač 1:3

Brestačani su i u revanš utakmici baraža za popunu Sremske lige bili dominantni (u prvoj, OFK Brestač - PSK 3:0). Već u 2. minuti sjajna prilika za goste: Džarić je oboren pred golom Ljubišića. Međutim, Marković šutira sa „bele tačke“ preko gola. Iskupio se u 9. minuti: Stojkovski upućuje centaršut sa desne strane na drugu stativu, gde je Marković bio odlično postavljen i odličnim udarcem postiže gol. U 15. minutu sve dileme, ako ih je i bilo, otklanja Džarić: posle prodora Đokića, lopta je ubačena na peterac ispre gola domaćina. Džarić šutira, ali je goolman PSK-a sjajan i kratko odbija i iz drugog pokušaja Džarić je siguran. Do kraja poluvremena prilike za postizanje golova imali su Marković („oči u oči“ sa Ljubišićem) i Kovačević (šut sa oko 20 metara).

OFK Brestač

Sve što je domaćin uradio u nastavku utakmice je gol iz kaznenog udarca Vukotića u 61. minutu. Na žalost po navijače PSK-a samo par minuita kasnije vilo je 1:3: Vučković iz ugla ubacuje na „prvu stativu“, gde Marković odlično skače i postiže svoj drugi gol.

Strelci: 0:1 Marković u 9, 0:2 Džarić u 15, 1:2 Vukotić u 61. iz k. U, 1:3 Marković u 64. minutu.

PUTINCI: gledalaca 500. SUDIJA: Teo Softić (Baćinci) 7. ŽUTI KARTONI: Alimpić, Mudrić i Tica (PSK). CRVENI KARTON: Tica (PSK).

PSK: Ljubišić 7, Mitrović 7, Muškinja 6, Alimpić 6, Mačak 6 (od 50. Pešterac 6), Stanković 6, Tica 7, Gnjatović 6, Jovanović 6, Mudrić 6.

OFK BRESTAČ: Strahinja Mladenović, Milenković 7, Nikolov 7, Glušašac 7, Džarić 7,5, Stojkovski 7,5 (od 81. Savatić), Stevan Mladenović 7, Marković 8,5, Đokić 8, Devrnja 7,5 (od 71. Jovičić 7), Kovačević 7,5 (od 55. Vučković 7).

Igrač utakmice: Dalibor Marković.

Napredak 4 : 2 OFK Brestač
Sloga 3 : 3 Noćaj
Graničar (K) 3 : 0 Fruška Gora
Borac (K) 4 : 2 ČSK 1939
Podrinje 4 : 0 Fruškogorac