Poraz u Visokom

Druga pripremna utakmica Slavije sigurno je dobro zabrinula šefa stručnog štaba Milana Gutovića. Njegova ekipa je gostovala kod novog premijerligaša Mladost iz Kaknja i poražena je sa 3:0. Na početku meča, Gutović je na teren poslao: Lučića, Pervana, Haskovića, Kartala, Blića, Rovčanina, Zebu, Vejnovića, Simovića, Grujičića i Spalevića.

Po izuteno teškom vremenu, bolje su se snašli domaći igrači i oni su već u 15. minuti imali prednost od 2:0. Prvi pogodak dali su u 10. minuti susreta. Stvorili su oni i nekoliko prili ka,ali ih nisu realizovali, dok na drugoj strani tim Slavije nije opasnije ugrozio gol Mladosti,sem dva puta iz slobodnih udaraca. Treći pogodak, Slavija je primila u 75. minuti. U drugom delu susreta, Gutović je od 46. minute priliku dao Ristiću i Arsenijevuću, umesto Perva na i Haskovića. Simovića je u 60. minuti zame nio Barić,a Spalevića Jovanović. Poslednjih 15 minuta, umesto Lučića, na golu je bio Karajbić,a Kartala je menjao Muharemović. Ekipa Slavije u ponedeljak odlazi u Austriju gde će nastaviti priprema za novi BH šampionat.

Drina 0 : 0 Slavija
Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
Olimpic 2 : 3 Radnik
Čelik 1 : 1 Željezničar
Travnik 2 : 0 Vitez
Sarajevo 3 : 1 Sloboda
Mladost 1 : 1 Zvijezda Gradačac
Velež 1 : 0 Borac