Prijateljska utakmica: Dinamo Moskva – Voždovac 0:0

Fudbaleri Voždovca odigrali su i treću kontrolnu utakmicu na pripremima u Sloveniji, posle Makabija iz Tel Aviva (0:3) i Karpata (1:2) protivnik je bio Dinamo iz Moskve.  Fudbaleri Dinama istrčali su na megdan Voždovcu predvođeni ruskim reprezentativcem Denisovim. Ravnopravna igra sve do 36. minutu kada je posle dobrog centaršuta sa desne strane Beljić šutirao glavom preko gola. Dinamo je zapretio u 38. minutu udarcem sa ivice šesnesterca ali siguran je bio Popović. U 40. minutu najbolja prilika za Voždovac, spopostotnu priliku imao je Beljić ali šutira pored leve stativa. Isti igrač našao se u prilici i par minuta kasnije, na asistenciju Adamovića, Beljić šutira pravo u golmana.

photo 1

Kao i u prva dva susreta na pripremama u Sloveniji, i na ovoj utakmica sjajno je funkcionisala saradnja Terzić – Jovanović, po desnom boku. U 50. minutu dobra prilike za Dinamo, posle greške Petrovića na sredini terena. Drugo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri bez ozbiljnijih prilika da se ugrozi gol protivnika, a rezultat je ostao 0:0. Voždovac već sutra igra meč protiv Krškog, novog člana slovenačkog elitnog ranga.

DINAMO: Rebrikov, Spetanov, Evtushenko, Sidnev, Kozlov, Yamshikov, Denisov, Mogulkin, Morgunov, Altunin, Maksimenko.

VOŽDOVAC: Popović, Terzić, Ivković, Pavlović D.,  Radivojević, Pavlović M., Petrović, Jovanović, Adamović, Beljić, Sikimić. Igrali su još: Srećković, Ristović, Zlatković, Odita, Stanković.