Sremska liga: Napredak - Hajduk 3:1

Iznenađenje ili ne, ali zaslužena pobeda Popinčana nad gostima iz Divoša. Utakmica nije bila mnogo lepa za oko. Najvećim delom igra se odvijala na sredini terena, uz dosta prekida. U tome su prednjačili domaći, gosti nervozni pokušali da na isti način uzvrate, ali to svakako nije njihov stil igre. Na sve to se nadovezao i nesigurni sudija, koji je u nekoliko navrata propustio da prekine igru nakon očiglednih prekršaja, ali je to nadoknadio svirajući u pištaljku kada za to objektivno nije postojala potreba. Do pobede domaćini su stigli sjajnom realizacijom iz prekida. Poveli su velemajstorski izvedenim slobodnim udarcem sa 17 metara od strane Ljubojevića. Isti igrač je duplirao prednost na još efektniji način. Nakon skraćeno izvedenog kornera, prihvatio je loptu i neometano nanišanio suprotan ugao gola gostiju. Divošani su pokušali nekako da dođu do daha, u prvom redu Lazić, ali izostala je podrška ostalih saigrača.

Početak drugog dela doneo je malu nadu da gosti mogu makar do boda. Zeljković je bio strelac za 2:1, veštom realizacijom nakon Lazićeve asistencije. Ipak sve dileme rešene su samo dva minuta kasnije. Nakon udarca iz ugla i pravog karambola u kaznenom prostoru gostiju, Mitrović šalje loptu u mrežu za konačnih Napredak-Hajduk 3:1.

Napredak (Popinci) - Hajduk (Divoš) 3:1 (2:0)

Gledalaca 300, sudija Dragan Stojković (Dobrinci) 6. Strelci: Ljubojević u 13. i 30. i Mitroviću 54. minutu (Napredak), a Zeljković u 52. minutu (Hajduk).

Napredak: Ninić 7, Ragastovac 7, Panić 6, Miljković 7, Đerić 6, Savković 6, Perišić 6, Dimitrijević 6 (Pajić), Vasilić 6, Mitrović 6 (Nikolić), Ljubojević 8 (Miličević).

Hajduk: Đurić 6, Maričić (K) 7, Zec 6, Ristić 5, Slavković 5, Stankić 5, Pavlović 5, Trebovac 5 (Blanuša), Lazić 7, Jovanović 6 (Ilić), Zeljković 6.

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.

Jedinstvo (M) 3 : 0 Partizan
Napredak (P) 3 : 1 Hajduk (D)
Rudar 0 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
Sloven 3 : 1 Jadran
Podrinje 2 : 2 1. Maj Ruma