Prva utakmica Play Off baraža Podunavske okružne lige: Ubedljiva pobeda Sloge

U prvoj utakmici Play Off baraža Podunavske okružne lige omladinci Sloge iz Miloševca su kao gosti savladali vršnjake iz Bačinca rezultatom 4:0. Prikazana je čvrsta igra sa dosta lepih poteza uz prelepe golove. Strelci su bili Ivan Mirković, Stefan Simić, Nikola Jovanović i Andreja Milovanović. Od samog početka meča gostujući igrači su krenuli silovito prema protivničkom golu i to im se isplatilo u 18. minutu kada je Ivan Mirković posle sjajno izvedene akcije postigao prelep gol sa 23 metara. Nije se dugo čekalo na drugi pogodak, već u 30. minutu posle odličnog prodora sa krilne pozicije, usledio je centaršut u srce šesnaesterca gde je centarfor Stefan Simić u maniru rasnih golgetera prosledio u same rašlje gola. Nakon toga šanse su se ređale kao na traci i posle jedne takve dosuđen je jedanesterac gde je sigurni izvođač bio Nikola Jovanović.

Na početku drugog poluvremena izvršene se izmene i došlo je do pada tempa igre što je rezultiralo samo sa jednim pogotkom. U 65. minutu posle solo akcije mlađani Andreja Milovanović je postigao lep pogodak za konačan rezultat. U narednom kolu ekipa Sloge iz Miloševca dočekuje svoje vršnjake iz Radinca, gde se očekuje velika borba između dve najkvalitetnije ekipe Podunavskog okruga.

Bačinac 0 : 4 Sloga