Zona Drina: Radnički (V) - Ribnica 1:0

Ekipa sa Petog Puka je maestralno otvorila ovaj susret vanrednog kola Zone Drina. Mioničani su u vrlo nezgodnoj situaciji, pošto su na granici ispadanja, tako da im je pobeda u Valjevu bila i više nego potrebna. Radnički je od prvog minuta počeo da napada, nagovestivši da neće biti lako uzeti bodove na Petom Puku. Domaćini su imali par dobrih šansi ali odlučivale su nijanse. U 28. minutu Filip Ilić, novajlija koji je stigao iz Gornjeg Milanovca, sjajnim volejom postiže pogodak i time donosi radost navijačima. Na odmor se otišlo sa 1:0.

Radnički na samom startu drugog poluvremena ima sjajnu priliku za pogodak, ali golman gostiju se nekako snalazi. Ribnica u drugom poluvremenu je igrala dosta oštro, sa dosta prekida, ali sudija ovog susreta ipak nije izvadio kartone kad je trebao. Do samog kraja Radnički je imao stopostotne prilike ali nije uspeo da ih realuzuje.Ovom pobedom Radnički je uspeo da se popne na 4. poziciju na tabeli.

Sledeću utakmicu Radnički igra u Prijepolju sa ekipom Polimlja, 29.05.2016 u 17:00.