PLS: Inđijski zeleni bolji

Stari sportski rivali, Kolubara i Inđija su odigralči utakmicu 29.kola Prve lige Srbije pred malim brojem gledalaca. Neobičan termin za srpske fudbalske običaje nije smetao da fudbaleri dva tima prikažu dopadljivu fudbalsku predstavu. U prvom delu utakmice je viđena borba između dva kaznena prostora, da bi gosti za samo dva minuta postigli dva gola i tako se ispostavilo i rešili ovaj meč u svoju korist. Prvi gol je delo Nenada Jovanovića koji je u svom stilu zatresao mrežu iskusnog Rankovića. Domaćin se praktično nije ni osvestio posle primljenog gola, a već je bilo, 0: 2. Strelac tog gola je bio mladi Slavoljub Đokić posle izrađene akcije gostujućeg tima.

U drugom delu meča, Kolubara je uspela samo da ublaži poraz golom, Branislava Stanića u 80.minutu.

Današnji rivali uspešnu sezonu završavaju u nedelju kada će odigrati utakmice 30.kola. Kolubara će na gostovanje u Kragujevac, dok Inđija dočekuje ekipu Zemuna.

Lazarevac, Stadion: FK "Kolubara", gledalaca oko 200, sudija: Lazar Tripković iz Kraljeva, pomoćnici: Dušan Jakovljević iz Ivanjice i Pavle Piper iz Čačka. Četvrti sudija: Dragan Čolović iz Raške. Delegat: Andrea Antić iz Beograda. Strelci: Stanić 80' - Kolubara, Jovanović 31' i Đokić 33' - Inđija. Žuti kartoni: Stanić 80' - Kolubara, Jović 35' - Inđija

Kolubara - Inđija 1: 2 (0: 2)

Kolubara: Ranković, Radenović, Milošević, Peralović (Lazić), Rašković, Stepanović (K), Spasojević, Obrenović (Dimitrov), Sinđić (Stojanović), Stanić, Pilica. Trener: Dejan Nikolić.

Inđija: Stanivuković, Nikolić (Knežević), Jovanović, Srbijanac, Jović, Simunović, Todić, Kovačević, Đokić (Trifković), Vujasin, Georgijević (K).