"Kec u Nišu"

Radnički je nagrađen za strpljenje i upornost, u ovoj utakmici, mada je i ekipa  Mladosti imala svoje šanse da krajnji rezultat utakmice izgleda sasvim drugačije. Možda bi Lučanci osvojili i nešto više da su u poslednjoj trećini utakmice više obratili pažnju na igru, a ne na odugovlačenje vremena.

"Kad je teško - Caki"

Već u 2. minutu mogao je do gola. Stojanović je odlično šutirao iz „slobodnjaka“ sa 25 metara, ali je Krznarić paradom izbacio loptu u korner.

Novo veliko uzbuđenje videli smo u 18. minutu. Stojanović je izveo korner, Mrkić je pogodio prečku, lopta je pala na peterac, a iz velike gružve je Jovanović ubacio loptu u mrežu, ali je sudija poništio gol dosudivši faul od Marka Mrkića.

Na odmor se otišlo bez golova 0:0, ali su i Lučanci imali svoje šanse, a najopsniji u njihovom timu Saša Jovanović je neprestano zadavao glavobolje odbrani domaćina.

Radnički je i u nastavku krenuo odlučno, ali nedovoljno konkretno u završnici.

I dok su gosti iz Lučana sa sve više nestrpljenja očekivali poslednji zvižduk sudije Petkovića iz Beograda, Mrkić je uspeo da prođe Pešića i onda zavrne u peterac. Na loptu je natrčao Saša Stojanović, vrhom kopačke menja pravac kretanja lopti i šalje je u mrežu, uz erupciju oduševljenja na Čairu.

U 3. minutu zaustavnog vremena, nakon izvedenog udarca sa ugla, Miloš Petrović je iskoristio nepažnju gostiju, primio loptu u šesnaestercu i raspalio iz ne baš povoljne situacije, a lopta je prošla ispod Krznarića i završila je u mreži za konačnih 2:0

RADNIČKI-MLADOST 2:0 (0:0)