Aleksandre Živkoviću, "uhvaćen" si bio je čist penal za Radnički kamera nikada ne laže!!!

Ovaj čovek na slici ispod je Aleksandar Živković, ” iz Niš”!! Glavni sudija utakmice Omladinske lige Srbije, igrane u prošlu subotu u Pirotu. O Aci Živkoviću smo pisali. Ovo je fotografija kako sudijska trojka stoji na ivici terena, jer su gledaoci  negodovali zbog njegovih odluka.

Za to vreme u svlačionici su mladi igrači Radničkog plakali!

Aca Živković, po drugi put krade bodove pirotskom timu. Evo to je on! Ili, to su ONI!!

E sad, pogledajte gore glavnu sliku. Da li vidite dečka u plavom dresu kako sa gol linije loptu IZBACUJE RUKOM!!!? Vidite naravno! Kamera kolege Ilije Pejčića bila je neumoljiva. Da li je ovo PENAL???  JESTE ČIST KAO SUZA! Za Acu Živkovića nije bio. Bilo je 2:2 u tom trenutku, a igrao se 89. minut.

Nešto smo se raspitivali o Lokomotivi. Saznali vezu izmedju ovog Kluba i Čukaričkog!!! Ima je! I dobro, njihova stvar! Ali, taj isti Aca Živković je pre dve nedelje u Pirotu pomogao Čukaričkom da osvoji bodove, isključivši posle drugog kartona, najboljeg igrača Radničkog  DARKA VASIĆA.  Alo, ljudi, DESET MINUTA pre kraja! Potom su pala ta dva gola.

I pitanje na kraju. Da li to Aca Živković ,,ne voli ,, ( ha ) Pirot, Piroćance i Radnički ili je u ,,nekoj ljubavi,, sa pomenutim Klubom čiji će podmladak u Ligu Evrope.

Aca Živković , tako je to nažalost, ,,ima pravo,,  na svoje ,,ljubavi,, ali odakle mu ,,sila,, da otima deci bodove!

E moj Aco Živkoviću!!  Odali smo te!! Srbija  ovo vidi! Valjda i FSS!!!

Ova slika te otkrila. Džaba ti sudijsko znanje. Poštenje, brate, poštenje, a potom sve ostalo!!!

Voždovac 3 : 0 Spartak ŽK
Rad 3 : 0 Napredak
Mačva 1 : 4 Vojvodina
Crvena zvezda 2 : 3 Brodarac
Radnički (P) 2 : 2 Lokomotiva
OFK Beograd 3 : 0 Radnički (V)
Partizan 2 : 1 Radnički (N)
Čukarički 1 : 1 Jagodina