ŽRL Zapad: Na aerodromu iz "dvojke u jedinicu"

U meču drugog kola razvojne ženske lige pionirke Sloge 036 uspele su da uknjiže sva tri boda. No, do pobede su se fudbalerke trenera Draka Đukića podobro namučile jer je odlična ekipa Požege u dva navrata imala reultatsku prednost. Najpre je mrežu Gale Stanković zatresla Milica Stojanović, ubijiti centarfor gostujuće ekipe, koja je poredhodno nanizala nekoliko odbrambenih igračica domaćina.

Sa utakmice Sloga 036 - Požega

Tim rezultatpom otišlo se na odmor a u nastavku prava goleada i velika neizvesnost. Najpre je Anđela Drobnjak posle ekcije po desnoj strani i centaršuta postigla pogodak a ubrzo zatim Savić njena imenjakinja iz Požege. posle solo prodora kada je pretrčala npedesetak metara donosi svom timu po drugi put prednost. Četiri minuta kasnije borbena i veoma zapažena Jovana Paunović iz kornera vara do tada neprikosnovenog vratara Aleksandru Arsović a veliku radost domaćinima donela ovoga puta rezervista Jelena Ilić.

Pozdrav vernim navijačima foto: STOLE

SLOGA 036 - POŽEGA 3:2 (0:1)

Kraljevo. Igralište Stari aerodrom. Gledalaca 50. Strelci. 0:1m Stojanović zu 18. 1:1 Drobnjak u 41. 1:2 Savić i 52. 2:2 Paunović u 56. 3:2 Ilić i 69. Igrač utakmice. Jovana Paunović (Sloga 036

SLOGA 036: Stanković, Aleksandrić, Spasojević, Miljković (Gajović), Paunović, Radosavljević (Ilić), Drobnjak, Radović, Stojanović, Baščarević (Radovanović), Popović

POŽEGA: Arsović, Milinković (Marković), Stojanović, Savić, Nikolić, Milčanović (Ilić), Miušković, Ičelić, Janković, Terzić (Čolović), Markićević