Poraz Zagoričana na Bangladešu

U 5.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su od domaće ekipe B 2000 rezultatom 2:0. U meču sa dosta duela (uglavnom korektnih) i malo prilika za gol, utisak je da su domaći ipak zasluženo osvojili nove prvenstvene bodove. Gosti su utakmicu počeli sa igračem manje, jer je  Milovanović kasnio  20 minuta na početak meča. To im nije smetalo da stvore prvu izgledniju priliku. Lekić je šutirao sa 20-ak metara i pogodio stativu (već savladanog golmana domaćih). Domaći su uzvratili preko Teofanovića, ali je njegov udarac 10-ak metara iskosa sa leve strane završio pored gola. Gosti su do gola mogli u 23.minutu,kada je udarac Petrovića sa 7-8 metara odbranio golman Dugić. U 42.minutu Dimitrijević je napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru, sudija Stanković pokazao na "kreč", a siguran relizator bio je kapiten domaćih Subotić.

Drugo poluvreme donelo je nešto angažovaniju igru gostiju. Lekićev pokušaj loba sa 20-ak metara završio je preko gola. Ipak, posle dobro izvedenog kontranapada, domaći su duplirali prednost preko Teofanovića, koji je sa 7-8 metara savladao golmana Sloge. Fudbaleri ekipe B 2000 su mogli i do ubedljivije pobede u 69.minutu. Međutim, Teofanović nije iskoristio nonšalantnost golmana Jelesijevića koji je u dva navrata nespretno intervenisao,pa je uz dosta sreće sačuvao svoj gol.

B 2000 - Sloga 2:0

Igralište u Aranđelovcu. Gledalaca oko 60. Delegat:Dragan Radivojević (Banja). Sudija:Momčilo Stanković (Bukovik), pomoćnici:Strahinja Ilić i Stefan Simonović (oba iz Aranđelovca). Strelci:Subotić iz jedanaesterca u 42. i Milan Teofanović u 65.minutu za B 2000.

B 2000: Dugić, Švorcan, Lukić, Subotić, Arsić, Milićević (od 85. Hrinik), Živanović (od 82. Ljiljak), MIloš Teofanović, Milan Teofanović, Gojković (od 89. Dokić), Popović.

Sloga: N.Jelesijević, Miloš Stevanović, Dimitrijević, Vesić, Milan Stevanović, Gušić, Jovanović, Milovanović, Petrović, Lekić, Milić.

Kopljari 1 : 1 Ranilović
Jasenica 3 : 2 Šamot
B 2000 2 : 0 Sloga
Šumadinac (S) 0 : 3 Šumadinac (N)
Brezovac 0 : 0 Žabare
Budućnost 0 : 7 Plaskovac