Momčilović doneo pobedu Kačarevcima

U komšijskom derbiju fudbaleri Jedinstva Stević tek u završnici meča slavili su golom Momčilovića kada je Ajrulaj odigrao povratnu loptu i sa nekih desetak metara uz pomoć stative savladao gostujućeg golmana Šarca. U petoj minuti domaći fudbaleri imali su penal, ali je šut Anđelovića sa 11 metara završio pored stative golmana Šarca. Do odmora domaći napadači S. Pešovski Atanasov imali su dobre prilike, ali su gosti iz Crepaje uspešno čuvali svoj gol. Posle odmora domaći fudbaleri imali su incijativu i prilike i do nje došli u samoj završnici kadasu svi očekivali podelu bodova.

FK Jedinstvo Stević

Prvenstvena utakmica Prve JBPF lige 14. kolo: Jedinstvo Stević – Vojvodina (C) 1:0 (0:0)

Kačarevo. Stadion: Jedinstvo Stević. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Petrović (Vršac). Strelac: Momčilović u 90 minuti.

Jedinstvo Stević: Bujaković, Kljajić, Momčilović, P.Okuka, I.Pešovski, N.Okuka (Ajrulaj), Kocević (Krstevski), S.Pešovski (Zlatanović), Anđelović, Trajčevski, Atanasov.

Vojvodina: Šarac, Zubković, Jovanov, Kocević, Ambruš, S.Mitrović, Parojčić, Stanković (Mitrevski), J.Mitrović, Pavlov, Radivojev.