Prijateljska utakmica: Napredak – Polet 6:5

Posle razvoja događaja u prvom poluvremenu, činilo se da su gosti iz Novih Karlovaca pred ubedljivim porazom. Razlog više tome je podatak da su u nastavku fudbaleri Napretka povisili prednost i na 6:1. U poslednjih 25 minuta izabranici Jugoslava Popovića prelaze na presing i postiži vrlo brzo četiri gola. Međutim, za nešto više nije bilo vremena

Popinci: Igralište Napretka. Gledalaca 50. Sudija: Kokanović (Popinci). Strelci: Damjanović i Spasijević po 2, N. Jovanović i Spasojević (Napredak), Kesić 2, Todorović, Ž. Siridžanski i Delibos.

NAPREDAK: D. Jovanović, Maletić, Đerić, St. Vračev, Si. Vračev, Ragastovac, B. Jovanović, Savković, N. Jovanović, Damjanović, Spasojević. Igrali su još: Mitrovič, Vasilić, Bežanović, Puvalić, Šarec, Ninković.

POLET: B. Kovačević, Ćalić, Kalezić, Siridžanski, Jokić, G. Kovačević, Poljak, Starac, Kesić, Delibos, Todorović. Igrali su još: Popović, Mrđa, Ž. Siridžanski