Prijateljska utakmica: Donji Srem 2015 – Kupinovo 2:2

Zanimljiva utakmica na popularnoj pećinačkoj „Suvači“. Domaćin je poveo u 8. minutu, nakon akcije koju je započeo Mitrović, nastavio Nikolić, a golom završio iskusni Gmizić. Na iznađujućih 2:0 u 37, minutu povosio je Ilić. Najlepši detalj na utakmici viđem je u 43. minutu: sjajan šut Krasića sa oko 20 metara za 2:1. Isti igrač upisao se u lisru strelaca u 60. minutu za konačnih 2:2.

Strelci: 1:0 Gmizić u 8, 2:0 Ilić u 37, 2:1 Krasić u 43, 2:2 Krasić u 60. minitu. Pećinci: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 50. Sudija: Zoran Berber (Pećinci).

DONJI SREM: Jelača, Nenadov, Lasić, M. Ilić, Babić, Nikolić, Božić, Milićević, M. Ilić, Gmizić, Mitrović. Igrali su još: Bašić, Dinćić, Krnjulac i Nebrigić.

KUPINOVA: J. Jovanović, Čivčić, Nedeljković, Đuričić, Mijatović, Stegnjaić, Tešić, Radošević, Gačić, Krasić, Pašter. Igrali su još: Matić, Jovičić, Radeta, J. Jovanović, Radovanović i Čeko.