PBL grupa A: Progarci prejaki za Institut

Utakmica 20. kola Prve beogradske lige grupa A odigrana je u Progaru. Domaćin Borac je ugostio Institut iz Zemuna.

Već na samom početku meča, u 10. minutu glavni sudija Nikolić Aleksandar, dosudio je jedanaesterac u korist domaćina. Pajić Jovan je bio precizan sa bele tačke. Borac je poveo 1: 0. Na drugi gol se čekalo pola sata. U 42. minutu posle izvedenog kornera najbolje se snašao Jovanović Darko koji je matirao golmana Instituta Simić Andrija.

Drugo poluvreme je takođe proteklo u dominaciji Borca. Treći gol za Borac postiže Đurđević Stefan u 73. minutu. Isti igrač u 89. minutu postiže svoj drugi gol na utakmici za konačnih 4:0. Treba napomenuti da je mladom Đurđeviću ovo osmi gol u poslednje njegove tri utakmice.

BORAC - INSTITUT 4:0  (2:0)

Igralište u Progaru.  Gledalaca: 50 Glavni sudija: Nikolić Aleksandar Pomoćne sudije: Gavranić Jovan, Pavlović Nikola. Strelci: Pajić Jovan, Jovanović Darko, Đurđević Stefan (2) (Borac). Žuti kartoni: Uzelac Žarko (Borac), Simić Andrija, Deura Nemanja (Institut)

BORAC: Radenković, Uzelac, Panajotović (Iker), Jovanović, Novaković, Pajić (Novaković), Barjaktarević, Miličević, Đurđević, Vlatković (Milinković), Marčeta.

INSTITUT: Simić, Mikašinović, Todorović (Rajković), Radovanović, Deura, Jovanović, Buljubašić, Paunković, Pejanović, Novitović, Mađarac.

Igrač utakmice: Đurđević Stefan.

IMT 3 : 0 GSP Polet
Graficar 0 : 1 13. Maj
Buducnost 3 : 1 Dorcol
Borac 2 : 1 Zuce
Lola 3 : 3 Institut