Sjajni zeleno-beli

Utakmica je odigrana po prohladnom i kišovitom vremenu. Dva rivala su otvoreno ušla u ovaj meč. Posebno u prvom delu meča kada su se rivali nadmetali u fudbalskom znanju. Prvi šut ka golu smo videli u 10.minutu kada je Krstanović šutirao sa ivice kaznenog prostora gosta u golmana. U 15.minutu ona 100% šansa. Lemajić je bio akter u tom minutu posle asistencije Dolmagića, ali se kapiten nije najbolje snašao u veoma izglednoj poziviji za gol. Kao precrtana je bila akcija domaćina u 19.minutu. Lemajić ovog puta glavom u padu šutira sa oko pet metara od gola gosta, a on pogađa spoljni deo male mrežice golmana Stamenkovića.

1: 0 je bilo u 21.minutu. Opet je Dolmagić bio u položaju asistenta, a iz nastale gužve Ivanović je šalje u mrežu.

U 30.minutu akcija za gledaoce. Krstanović se kao šilo probio po levoj strani napada domaćina, zavrnuo je loptu ka Vujasinu, a ovaj petom pokušava da prevari Stamenkovića, koji je bio budan i otklonio je opasnost po svoju mrežu. Prvu pravu akciju gost izvodi u 33.minutu. Milošković je uputio centaršut na glavu Ivanovića, a ovaj neometan istu šalje kraj gola Stanivukovića. U 38.minutu zanimljiv pokušaj Bosančića. Primetio je igrač Inđije da je van linije svog gola gostujući golman, pokupao je da ga lobuje, ali je Stamenković bio oprezan.

Drugo poluvreme počinje pokušajem Krstanovića u 47.minutu. Ovaj vižljasti igrač šutira sa ivice kaznenog prostora u golmana gosta. U 58.minutu i prvi pokušaj gosta udrugom delu utakmice. Dimitrijević je pokušao da udarcem sa nekih 18.metara od gola Stanivukovića zapreti. Ipak taj pokušaj nije našao put do mreže domaćina. Četiri minuta kasnije i sjajna akcija Vujasina. Dobra asistencija je završila na glavi kapitena domaćeg tima, ali je odličan bio i golman gosta koji vadi loptu ispod prečke i šalje je u korner. U 71.minutu opet dobra akcija zeleno belih. Dolmagić koji je možda bio i najbolji igrač u domaćem timu lepo je centrirao sa desne strane, a Bosančić glavom gađa prečku već savladanog Stamenkovića.

Ipak 2: 0 je bilo u 73.minutu. Opet je Dolmagić bio deo akcije, pronašao je Bosančića koji upošljava Lemajića i konačno se i kapiten domaćina upisao u strelce.

Nov pokušaj domaćin ima u 83.minutu. Bio je to slobodan udarac za domaćina. Ivanović loptu upućuje pod prečku, a golman opet spašava svoj tim poslavši loptu u korner. U 90.minutu svoj razoran šut je oprobao Martins. Njegov šut sa preko 30 metara od gola domaćina je samo proleteo kraj stative Stanivukovića. U poslednjim sekundama je moglo biti i 3: 0. U igru ušli Stefan Kovačević se našao u sjajnoj prilici za gol, ali je odbrana u poslednjem trenutku reagovala i spasila svoju mrežu.

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 400. Sudija: Dejan Trifković iz Beograda, pomoćnici: Aleksandar Stanojković iz Sremsčice i Ivan Krstić iz Jakova. Četvrti sudija: Aleksa Mitrović iz Beograda. Delegat: Momčilo Marić iz Beograda.Strelci: Ivanović 21' i Lemajić 73' - Inđija. Žuti kartoni: Vujasin 65' - Inđija, Dukić 64' i Ristić 56' - Jagodina.

Inđija - Jagodina 2: 0 (1: 0)

Inđija: Stanivuković, Dolamgić, Lalić, Simunović, Todić, Vujasin (Višnjić 70') Ivanović, Krstanović (Stefan Kovačević 77'),  Bojan Kovačević, Bosančić, Lemajić (K) (Đokić 89'). Trener: Spasoje Jelačić.

Jagodina: Stamenković, Dukić, Ristić, Marić (Dimitrijević 45'), Paunović, Ajuru, Martins, Milošković, Miladinović (Lazović 69'), Igor Ivanović (Luka Ivanović 80'), Lečić (K). Trener: Vladan Petrović.