Ribničani posle poraza slavili protiv Mačkovca

Preko 100 gledalaca na igralištu u Gornjem Ribniku otišlo je zadovoljno kućama jer je njihov klub Ribnik posle poraza u prethodnom kolu,ovoga puta pobedio solidnu ekipu Mačkovca iz istoimenog mesta rezultatom 3:0,poluvreme 1:0 za domaći klub.U većem delu susreta bila je to prava prvenstvena utakmica,borbena i otvorena,sa šansama na obadve strane ali je domaći klub ipak dominirao i na kraju zasluženo osvojio tri važna boda.Ribnik je došao u vođstvo u 13 minutu pogodkom Miloša Trnavca što je bio i rezultat prvog dela susreta.U nastavku isto tako dobra i otvorena igra a domaćin je svoju nadmoćnost potvrdio u 84 minutu kada je Dušan Đonić savladao golmana Mačkovca i tako povisio vođstvo svoga tima na 2:0. Tri minuta kasnije u 87 konačan rezultat od 3:0 postavio je Miroslav Toskić.Delegat na ovoj utakmici Saša Mitić iz Pojata dobro je obavio svoju dužnost kao i sudije,glavni Bojan Milić iz Kruševcasa pomoćnicima Emanuil Gojasom iz Kruševca i Draganom Šućurovićem iz Trstenika,saznajemo od sekretara FK Ribnik Lele Srećković.