Bledo izdanje fudbalera Trstenika

Fudbaleri Trstenika PPT nisu uspeli na svom stadionu kraj Zapadne Morave, pred 150 gledalaca da pobede ekipu FK Dunav iz Prahova. Gosti su igrali taktički mudro i ispunila im se želja da iz ovog susreta izvuku jedan dragoceni bod.Kapiten trsteničana Nenad Vasić je dva puta u 31. minutu šutirao prema golu Prahovčana ali bezuspešno. Domaći su pripretili  u 47. minutu kada je udarac Milovanovića uspešno odbranio gostujući golman Savić. Posle izvedenog kornera nesrećni Todorović loše je intervenisao pred svojim golom i njegovim autogolom domaći dolaze u vođstvo sa 1:0. Gosti su posle ovog kiksa krenuli u akcije i umalo su u speli da izjednače kada je njihov igrač pogodio stativu golmana Miodragovića.Ipak su uspeli  u 78. minutu da izjednače,posle dobre akcije igrač utakmice Bogoslovski, preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca, savladao je Miodragovića i tako postavio konačan rezultat ove utakmice 1:1. Susret je dobro vodila Jelena Cvetković iz Leskovca, koja je zbog prigovora i oštrije igre pkazala žute kartone domaćim igračima Karoviću i Milovanoviću i Simiću iz ekipe Dunava.