Dominus završio ubedljivo šampionsku sezonu!

U utakmici Lige petlića Beograda grupa A,odigranoj 19. maja Dominus iz Surčina je slavio protiv Ade iz Beograda i tako sa maksmalnim brojem osvojenih bodova osvojio to takmičenje.

Ova utakmica nije imala nekog takmičarskog značaja jer je Dominus još ranije osigurao lidersku poziciju, a Ada je stojala čvrsto na četvrtoj poziciji. Prvo poluvreme je tako i počelo,bez nekih većih šansi. Na prvi gol se čekalo pola sata kada je Lepojević (Ada) u 30. minutu pogodio gol za svoju ekipu.Ada je povela sa 1:0.Tako je i završeno prvo poluvreme.

Na samom početku drugog poluvremena Dominus je uspostavio svoju igru. Već u 37. minutu Radovanović (Dominus) postiže prvi gol za svoju ekipu. Za dva minuta Kostić (Dominus) postiže vodeći gol za Dominus. Rezultat je 2:1 u korist gosta.Da bi konačan rezulat na ovoj utakmici postavio Nikolić (Dominus) u 62. minutu.

Dominus je ovom pobedom ostvario veliki uspeh osvojivši prvo mesto bez i jednog izgubljenog boda.Naravno velike zasluge za to ima i trener Darko Pajović (Dominus).

ADA - DOMINUS 1:3 (1:0)

Igralište u Beogradu, Gledalaca: 30 , Glavni sudija: Pejčić Darko (Beograd), Strelci: Lepojević Janko (Ada), Radovanović Jovan, Kostić Stefan, Nikolić Stefan (Dominus), Žuti kartoni: Marić Bratislav (Ada).

ADA: Matić, Ilić, Popović, Petrović, Zlatanovski, Stajić, Živkovski, Marić, Matić, Erić, Lepojević. Igrali još: Brašić, Nešić, Knežević, Ognjenović, Milovanović, Đurić.

DOMINUS: Žižić, Nikolić, Radovanović, Petrušić, Sekulić, Tejić, Birovljev, Jovanović, Šmit, Oklješa, Kostić. Igrali još: Despotović.

Sinjdjelic 9 : 0 Studentski Grad
Bezanija 2 : 3 Olimpik
Ada 1 : 3 Dominus
Jedinstvo 0 : 3 Lola
Srem 5 : 1 Buducnost