Pobeda Šarbana za kraj

U okviru poslednjeg kola Opštinske lige Ub - grupa istok, fudbaleri Šarbana su na svom terenu savladali ekipu Pambukovice rezultatom 2:0, i tako zauzeli drugo mesto na kraju sezone. U prilično zanimljivoj utakmici, obe ekipe su imale šanse da dodju u vodjstvo, ipak prvi do njega stižu domaći. Igrao se 39. minut meča kada vezista domaćih Darko Lukić sjajno prolazi po levoj strani, upućuje odličan centaršut na drugu stativu gde se nalazio Stefan Rašić, koji rutinski, glavom, sprovodi loptu u mrežu. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku meča ponovo slična slika. Ponovo su obe ekipe imale po nekoliko šansi za postizanje gola ali se rezultat nije menjao sve do poslednjeg minuta nadoknade meča. Samo minut pošto je ušao u igru, šesnaestogodišnji Ivan Avramović, upisuje asistenciju. Sjajno je uposlio Stefana Rašića koji sam izlazi ispred golmana Pambukovice i svojim četrnaestim golom u sezoni stavlja tačku na ovaj meč.

Šarbane je igralo u sastavu: Goran Ranković, Jovica Pavlović, Stefan Milovanović, Nemanja Rašić, Marko Šišović, Dejan Mirković, Vladimir Avramović, Bojan Todorović (od 49. minuta Ivan Simić), Ivan Radovanović (od 57. minuta Nikola Ranković), Darko Lukić (od 92. minuta Ivan Avramović),Stefan Rašić.

Čučuge 3 : 1 Dokmir
Murgaš 2012 2 : 0 Sloga
Šarbane 2 : 0 Pambukovica