Baraž: Pioniri Nationala novi članovi lige zapadne Srbije

Pionirska ekipa novopazarskog Nationala novi je član lige FS regiona zapadne Srbije. Oni su u dva baraž - susreta za titulu apsolutnog prvaka pionirske lige RS raškog okruga, bili uspešniji od svojih vršnjaka FK Karađorđe iz Ribnice kod Kraljeva. Prvi meč u Novom Pazaru završen je rezultatom 4:0 za National.

Učesnici baraža po završenom meču

Jedna od akcija tokom finala baraža

Gosti iz Novog Pazara poveli su golom Šaćirovića i to je bio ishod prvog dela susreta. U nastavku najpre je Ugljanin povisio rezultat da bi deset minuta kasnije kapiten Ramdedović preciznim udarcem is slobodnog udarca sa dvadesetak metara na efektan način savladao Voštića golmana Karađorđa. Po četvrti put mrežu domaćina zatresao je rezevista Mavrić a konačan rezultat i pečat na svoju dobru igru tokom meča stavio je kapiten gostujućeg tima.

Milovanović predaje pehar kapitenu Ramdeoviću

Pobednički pehar kapitenu Nationala Ramdedoviću uručio je Darko Milovanović, komesar za takmičenje i disciplinske postupke FS raškog okruga.. Prelazni pehar gostima je upredao Milanko Milićević komesar Raške pionirske lige. Posle susreta mala svečanost i slikanje za dugo sećanje.

Slavlje pobednika sa osvojenim peharima Foto: STOLE

KARAĐORĐE - NATIONAL 0:5 (0:1)

RIBNICA - Sportski centar "Predrag Matić". Gledalaca 50. Sudija: Nikola Stojanović (Kraljevo) 7,5. Strelci: Šaćirović u 26. Ugljanin u 55. Ramdedović u 65. i 78. Mavrić 73. (National). Igrač utakmice: Belmin Ramdedović (National).

Karađorđe: Voštić 6 (Stakić -), Kaličanin 6,5, Račić 6, Nešović 6,5, Biorac 6, Čingelić 6, Pešić 6 (Rakić -), Nikolić 6, Pančić 6 (Vukša 6), Radulović 6,5, Mirković 6 (Vojinović -).

National: Knežević - (Ibrahimoviuć -), Latifović 7 (Fujaljkić -), Ademi 7 (Mavrić 7,5), Uggljanin 7,5, Pejić 7, Koca 7, Kardović 7 (Fujaljkić -), Ljajić 7 (Pašajlić -), Alić 7 (Zeković -), Ramdedović 8, Šaćirović 7 (Iković 7).