Tanasko Rajić i dalje "puca iz svih oružja"!

Pravi komšijski derbi što se fudbala tiče, koji je, medjutim, pretio da izadje iz okvira fudbalske igre . Domaći su poveli sa 1:0 golom iz ispravno dosudjenog penala. Ekipa Milana Tošića je potom zaigrala veoma dobro i za osam minuta Djordjević i Ćirić su preokrenuli rezultat. Tanasko Rajić je tako nastavio seriju uspešnih rezultata i približio se vrhu tabele. Iduće nedelje još jedan komšijski derbi. U Pirot dolazi ekipa Balkanskog iz Dimitrovgrada koja ima isti broj bodova kao i Tanasko Rajić. Biće to ne samo meč komšija, već i derbi 7.kola prvenstva Zone Jug.

Zona Jug Babušnica : Lužnica –  Tanasko Rajić  1:2 ( 1:2)

Tanasko Rajić : B.Petrović, Usković ( Kostić) , Vasov, Ćirić ( Velev), Stoilkov, Popović, Djordjević, Bošković, Djurić, Vasić, Simonov.

Sterelci  Jeremijec iz penala u 20.minutu,za Lužnicu ,  Djordjević u 28.  I Ćirić u 32. za Tanasko Rajić. Crveni kartoni : Stanković  Lužnica i Popović Tanasko Rajić.  Igrač utakmice Uroš Djurić.