Siti gazi redom!

Fudbaleri Mančester sitija pobijedili su danas u gostima ekipu Lestera sa 2:0, u utakmici 12. kola Premijer lige, a ubjedljive i sigurne pobjede upisali su i Čelsi i Liverpul.

Golove za Siti postigli su Gabrijel Žesus u u 45. i Kevin de Brujne u 49. minutu.

Mančester siti je prvi na tabeli Premijer lige sa 34 boda, odnosno ima devet bodova više od drugoplasiranog Čelsija. Lester na 12. mjestu sa 13 bodova.

Fudbaleri Čelsija su u gostima pobijedili Vest Bromvič sa ubjedljivih 4:0.

Tri od četiri gola fudbaleri Čelsija su postigli u prvom poluvremenu – Alvaro Morata u 17, Eden Azar u 23. i Markos Alonso u 38. minutu. Trijumf Čelsija potvrdio je Azar svojim drugim pogotkom na meču, u 62. minutu.

Čelsi je drugi na tabeli sa 25 osvojenih bodova, dok je Vest Brom sada na 17. poziciji sa deset bodova.

Fudbaleri Liverpula pobijedili su na svom terenu Sautempton sa 3:0.

Mohamed Salah je bio strijelac za „crvene“ u 31. i 41. minutu, a u strijelce se upisao i Kutinjo u 68.

Ekipa sa Enfilda je, poslije šeste pobjede od početka šampionata, peta na tabeli sa 22 boda, dok je Sautempton sada na 14. mjestu sa 13.

Fudbaleri Kristal Palasa i Evertona odigrali su u Liverpulu neriješeno 2:2, Bornmut je bio ubjedljiv protiv Hadersfilda i slavio je sa 4:0, dok je Barnli pobijedio Svonsi sa 2:0.

Fudbaleri Arsenala su ranije danas pobijedili Totenhem sa 2:0.

Izvor: Radio Televizija Crne Gore